CykelrytterÅrLandKommentar
Birkemose, Arne2017DanmarkOdense st?vne, Udskilningsl?b, 13.01.2017
Bigum, Simon2017DanmarkOdense stævne, Kombinationsløb (40 omgange) 13.01.2017
Birkemose, Arne2017DanmarkOdense stævne, Scratch (30 omgange) 13.01.2017
Linde Jørgensen, Kasper2017DanmarkOdense stævne, Parløb (100 omgange) 13.01.2017
Bigum, Simon2017DanmarkOdense stævne, Parløb (100 omgange) 13.01.2017
Birkemose, Arne2017DanmarkOdense stævne, scratch (25 omgange) 20.01.2017
Bigum, Simon2017DanmarkOdense stævne, Tempoløb (15 omgange) 20.01.2017
Kaimer Eriksen, Kristian2017DanmarkOdense stævne, Parløb (100 omgange) 20.01.2017
Johansen Graungaard, Julius2017DanmarkOdense stævne, Parløb (100 omgange) 20.01.2017
Fynbo, Anders2017DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, 1. afdeling, Linjeløb (15 omgange)
Pallesen, Jeppe Aaskov2017DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, 2. afdeling, Udskilningsløb
Eland, Lasse Yde2017DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, 3. afdeling, Pointløb
Eland, Lasse Yde2017DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, 4. afdeling, Australsk forfølgelsesløb
Eland, Lasse Yde2017DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, Samlet
Hester, Marc2017DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Linieløb (15 omgange)
Pallesen, Jeppe Aaskov2017DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Udskilningsløb
Frandsen, Jakob2017DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Pointløb (24 omgange)
Pallesen, Jeppe Aaskov2017DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Samlet
Oddli, Anders2017NorgeJørgen Leths Æresløb
Steen, Frederik2017NorgeJørgen Leths Æresløb
Dalgaard, Asbjørn Koop2017DanmarkKay Werners Mindeløb, 1. afdeling Linieløb (10 omgange) Sorte numre
Frandsen, Jakob2017DanmarkKay Werners Mindeløb, 2. afdeling Udskilningsløb, Hvide numre
Pallesen, Malthe Aaskov2017DanmarkKay Werners Mindeløb, 3. afdeling Spurtløb med handikap, Sorte numre
Søgaard, Rasmus2017DanmarkKay Werners Mindeløb, 4. afdeling Linieløb (10 omgange) Hvide numre
Dalgaard, Asbjørn Koop2017DanmarkKay Werners Mindeløb, 5. afdeling Udskilningsløb, Sorte numre
Berling, Michael2017DanmarkKay Werners Mindeløb, 6. afdeling Spurtløb, Hvide numre
Nyborg Broge, Nils Lau2017DanmarkKay Werners Mindeløb, 7. afdeling Længste omgang
Vorre, Aske Louring2017DanmarkKay Werners Mindeløb, Pointløb/Samlet
Sørensen, Frederik Bjørn2017DanmarkKay Werners Mindeløb, Pointløb/Samlet
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2017DanmarkDBC Stævne, Sprint (3,5 omgange) 26.10.2017
Johansen Graungaard, Julius2017DanmarkDBC Stævne, Udskilningsløb, 26.10.2017
Johansen Graungaard, Julius2017DanmarkDBC Stævne, Scratch (40 omgange) 26.10.2017
Stokbro Nielsen, Andreas2017DanmarkDBC Stævne, Parløb (120 omgange) 26.10.2017
Kron, Andreas Lorentz2017DanmarkDBC Stævne, Parløb (120 omgange) 26.10.2017
Aaen Jørgensen, Jonas2016DanmarkPar-omnium, 1. afdeling - 6 km scratch, 7/1-16
Aaen Jørgensen, Jonas2016DanmarkPar-omnium, 2. afdeling - udskilningsløb, 7/1-16
Hester, Marc2016DanmarkPar-omnium, 3. afdeling - 7,5 km dernypace (heat 1, hvide numre), 7/1-16
Aaen Jørgensen, Jonas2016DanmarkPar-omnium, 3. afdeling - 7,5 km dernypace (heat 2, sorte numre), 7/1-16
Bigum, Simon2016DanmarkParløb (40 kilometer) 21/1-2016
Helleskov Busk, Elias2016DanmarkParløb (40 kilometer) 21/1-2016
Kron, Andreas Lorentz2016DanmarkPointløb (10 kilometer) 21/1-2016
Frank, Martin Holritz2016DanmarkParløb (100 omgange) 30.01.2016
Sørensen, Nichlas Eberhardt2016DanmarkParløb (100 omgange) 30.01.2016
Birkemose, Arne2016DanmarkScratch (Omniumafdeling) 30.01.2016
Bigum, Simon2016DanmarkUdskilningsløb (Omniumafdeling) 30.01.2016
Bigum, Simon2016DanmarkPointløb (Omniumafdeling) 30.01.2016
Bigum, Simon2016DanmarkOmnium, Samlet 30.01.2016
Greve, Matias2016DanmarkBykampen, 1. afdeling udskilningsløb
Norman Hansen, Lasse2016DanmarkBykampen, 2. afdeling Omgang på tid
Langballe, Johan Tiedemann2016DanmarkBykampen, 3. afdeling Australsk forfølgelsesløb
Søgaard, Rasmus2016DanmarkOmnium Aarhus, 1. afdeling Scratch, Klasse A, 03.06.2016
Meyer, Mads2016DanmarkOmnium Aarhus, 2. afdeling Pointløb, Klasse A, 03.06.2016
Berling, Michael2016DanmarkOmnium Aarhus, 3. afdeling Den Længste Omgang, Klasse A, 03.06.2016
Meyer, Mads2016DanmarkOmnium Aarhus, 4. afdeling Udskilningsløb, Klasse A, 03.06.2016
Meyer, Mads2016DanmarkOmnium Aarhus, Samlet, Klasse A, 03.06.2016
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2016DanmarkParløb, Aarhus, 03.06.2016
Frandsen, Jakob2016DanmarkParløb, Aarhus, 03.06.2016
Abel Jensen, Morten Høgh2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 1. afdeling Scratch, Klasse A, 04.06.2016
Larsen, Michael A.2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 2. afdeling Pointløb, Klasse A, 04.06.2016
Abel Jensen, Morten Høgh2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 3. afdeling Udskilningsløb, Klasse A, 04.06.2016
Abel Jensen, Morten Høgh2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, Samlet, Klasse A, 04.06.2016
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2016DanmarkKay Werners Mindeløb, 1. afdeling Linieløb
Abel Jensen, Morten Høgh2016DanmarkKay Werners Mindeløb, 2. afdeling Udskilningsløb
Søgaard, Rasmus2016DanmarkKay Werners Mindeløb, 3. afdeling Spurtløb
Moberg Jørgensen, Christian2016DanmarkKay Werners Mindeløb, 4. afdeling Linjeløb
Helleskov Busk, Elias2016DanmarkKay Werners Mindeløb, 5. afdeling Udskilningsløb
Ollerup Sall, Johannes2016DanmarkKay Werners Mindeløb, 6. afdeling Spurtløb
Helleskov Busk, Elias2016DanmarkKay Werners Mindeløb, 7. afdeling Pointløb
Abel Jensen, Morten Høgh2016DanmarkKay Werners Mindeløb, 7. afdeling Pointløb
Helleskov Busk, Elias2016DanmarkKay Werners Mindeløb, Samlet
Abel Jensen, Morten Høgh2016DanmarkKay Werners Mindeløb, Samlet
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkJørgen Leths Æresløb
Mørkøv, Jacob2016DanmarkGert Franks Æresløb
Hester, Marc2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Scratch (30 omgange) 09.10.2016
Oddli, Anders2016NorgeÅbningsstævne Odense, Pointløb (40 omgange) 09.10.2016
Hester, Marc2016DanmarkÅbningsstævne Odense, linjeløb med dernyføring (30 omgange) 09.10.2016
Mørkøv, Jesper2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Parløb (40 omgange) 09.10.2016
Hester, Marc2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Parløb (40 omgange) 09.10.2016
Folsach, Casper2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Derny-pace EM Optakt, 13.10.2016
Kaimer Eriksen, Kristian2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Scratch (30 omgange) 13.10.2016
Folsach, Casper2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Tempo pointløb (40 omgange) 13.10.2016
Hester, Marc2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Udskilningsløb, 13.10.2016
Mørkøv, Jesper2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Parløb (100 omgange) 13.10.2016
Hester, Marc2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Parløb (100 omgange) 13.10.2016
Bigum, Simon2016DanmarkOdense stævne, Kombinationsløb (40 omgange) 23.10.2016
Bigum, Simon2016DanmarkOdense stævne, Udskilningsløb, 23.10.2016
Fynbo, Anders2016DanmarkThorvald Ellegaards Mindeløb
Sørensen, Nichlas Eberhardt2016DanmarkOdense stævne, Parløb (60 omgange) 23.10.2016
Eland, Lasse Yde2016DanmarkOdense stævne, Parløb (60 omgange) 23.10.2016
Bigum, Simon2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, omnium, 1. afd., Pointløb (30 omgange)
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, omnium, 2. afd., Scratch (30 omgange)
Bigum, Simon2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, omnium, 3. afd., Udskilningsløb
Bigum, Simon2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, omnium, Samlet
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, 1. afd., Sprint
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, 2. afd., Sprint, longest lap
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, 3. afd., Spurtløb (15 omgange)
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, 4. afd., Keirin
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Sprinteromnium, Samlet
Bigum, Simon2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Parløb
Mørkøv, Jacob2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Parløb
Folsach, Casper2016DanmarkBallerup, Derny-pace (15 kilometer) 27.10.2016
Folsach, Casper2016DanmarkBallerup, Parløb (25 kilometer) 27.10.2016
Stokbro Nielsen, Andreas2016DanmarkBallerup, Parløb (25 kilometer) 27.10.2016
Bigum, Simon2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb, 27.10.2016
Folsach, Casper2016DanmarkBallerup, Tempopointløb (40 omgange) 27.10.2016
Wacker, Ludvig Anton2016DanmarkBallerup, Scratch (7,5 kilometer), (A/B-Klassen) 27.10.2016
Rodenberg Madsen, Frederik2016DanmarkBallerup, Scratch (24 omgange) 01.11.2016
Hester, Marc2016DanmarkBallerup, Parløb + Derny, 01.11.2016
Pedersen, Casper Phillip2016DanmarkBallerup, Parløb + Derny, 01.11.2016
Folsach, Casper2016DanmarkBallerup, Pointløb, 24.11.2016
Norman Hansen, Lasse2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb, 24.11.2016
Larsen, Niklas2016DanmarkBallerup, Derny-pace (1) 24.11.2016
Folsach, Casper2016DanmarkBallerup, Derny-pace (2) 24.11.2016
Hanssing, Jeppe2016DanmarkBallerup, Scratch (A/B-Klassen) 24.11.2016
Rodenberg Madsen, Frederik2016DanmarkBallerup, Parløb (160 omgange) 24.11.2016
Folsach, Casper2016DanmarkBallerup, Parløb (160 omgange) 24.11.2016
Larsen, Niklas2016DanmarkDBCs Derny-pace mesterskab, heat 1 (30 omgange) 15.12.2016
Folsach, Casper2016DanmarkDBCs Derny-pace mesterskab, heat 2 (30 omgange) 15.12.2016
Price-Pejtersen, Johan2016DanmarkBallerup, Tempopointløb, A/B-klassen, 15.12.2016
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkDBC's Sprint Challenge, 1. afdeling, 500 m flyvende, 15.12.2016
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkDBC's Sprint Challenge, 2. afdeling, sprintmatch, 15.12.2016
Nejrup, Rasmus2016DanmarkDBC's Sprint Challenge, 3. afdeling, sprintmatch, 15.12.2016
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkDBC's Sprint Challenge, Samlet, 15.12.2016
Schwartz, Frederik Bjørke2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb, 15.12.2016
Folsach, Casper2016DanmarkBallerup, Parløb (100 omgange) 15.12.2016
Larsen, Niklas2016DanmarkBallerup, Parløb (100 omgange) 15.12.2016
Malmberg, Matias Gunnar2016DanmarkNytårsstævne Ballerup, Scratch (20 omgange) Klasse A-B, 29.12.2016
Price-Pejtersen, Johan2016DanmarkNytårsstævne Ballerup, Udskilningsløb, Klasse A-B, 29.12.2016
Norman Hansen, Lasse2016DanmarkNytårsstævne Ballerup, Internationalt Parløb (100 kilometer) 29.12.2016
Mørkøv, Michael2016DanmarkNytårsstævne Ballerup, Internationalt Parløb (100 kilometer) 29.12.2016
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 1. afd. 200 meter flyvende
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 2. afd. match - 1 mod 4
Joensen, Jakob2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 2. afd. match - 2 mod 3
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 3. afd. match - 1 mod 3
Joensen, Jakob2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 3. afd. match - 2 mod 4
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 4. afd. match - 1 mod 2
Nejrup, Rasmus2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 4. afd. match - 3 mod 4
Munk Andersen, Mathias2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, 5. afd. match -4 mands.
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Sprinteromnium, Samlet
Folsach, Casper2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 1. afd. Åbningsjagt (50 omgange)
Rodenberg Madsen, Frederik2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 1. afd. Åbningsjagt (50 omgange)
Folsach, Casper2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 2. afd. 500 meter på tid med skift
Rodenberg Madsen, Frederik2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 2. afd. 500 meter på tid med skift
Pedersen, Casper Phillip2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 3. afd. Udskilningsløb
Larsen, Niklas2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 3. afd. Udskilningsløb
Folsach, Casper2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 4. afd. Finalejagt (80 omgange)
Rodenberg Madsen, Frederik2016DanmarkPalle Lykkes Mindeløb, Par-omnium, 4. afd. Finalejagt (80 omgange)
Cronqvist, Tim Vang2015DanmarkParløb (40 kilometer) 8/1-2015
Lahm, Erik2015DanmarkParløb (40 kilometer) 8/1-2015
Aistrup, Nikola2015DanmarkUdskilningsløb, 8/1-2015
Johansen Graungaard, Julius2015DanmarkScratch (6 kilometer) 8/1-2015
Kron, Andreas Lorentz2015DanmarkPar-omnium 1. afdeling, Udskilningsløb, 22/1-15
Frank, Martin Holritz2015DanmarkPar-omnium 2. afdeling, derny-heat 1 (10 kilometer) 22/1-15
Rodenberg Madsen, Frederik2015DanmarkPar-omnium 3. afdeling, derny-heat 2 (10 kilometer) 22/1-15
Rasmussen, Alex2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Linieløb
Michiels, Killian2015BelgienKay Werners Mindeløb, Udskilningsløb
Rasmussen, Alex2015DanmarkKay Werners Mindeløb, "Længste Omgang"
Kos, Christian2015HollandKay Werners Mindeløb - Parløbs Omnium
Rasmussen, Alex2015DanmarkKay Werners Mindeløb - Parløbs Omnium
Hartvig, Daniel Henning2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Samlet
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, 500 meter på tid
Hartvig, Daniel Henning2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Pointløb
Frank, Martin Holritz2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Udskilningsløb
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, "Den Længste Omgang"
Ranneries, Christian2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Sydney Handikap over 1.000 meter
Mørkøv, Jacob2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Parløb (30 omgange)
Schwartz, Frederik Bjørke2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Parløb (30 omgange)
Helleskov Busk, Elias2015DanmarkGert Franks Æresløb, Parløb
Rasmussen, Alex2015DanmarkGert Franks Æresløb, Parløb
Bigum, Simon2015DanmarkThorkild Madsen Memorial, 1. afd. individuelt udskilningsløb 27.10.15
Bigum, Simon2015DanmarkThorkild Madsen Memorial, 2. afd. 1000 meter på tid - flyvende start 27.10.15
Mørkøv, Jacob2015DanmarkThorkild Madsen Memorial, 2. afd. 1000 meter på tid - flyvende start 27.10.15
Bigum, Simon2015DanmarkThorkild Madsen Memorial, 3. afd. Barbados-parløb 27.10.15
Mørkøv, Jacob2015DanmarkThorkild Madsen Memorial, 3. afd. Barbados-parløb 27.10.15
Bigum, Simon2015DanmarkThorkild Madsen Memorial, Samlet 27.10.15
Mørkøv, Jacob2015DanmarkThorkild Madsen Memorial, Samlet 27.10.15
Kaimer Eriksen, Kristian2015DanmarkPointløb Elite og U/19, 03.11.2015
Mørkøv, Michael2015DanmarkDerny-pace (10 kilometer) 03.11.2015
Kaimer Eriksen, Kristian2015DanmarkParløb (40 minutter) 03.11.2015
Johansen Graungaard, Julius2015DanmarkParløb (40 minutter) 03.11.2015
Pedersen, Mads2015DanmarkPointløb (24 omgange) Elite + U/19, 19.11.2015
Stokbro Nielsen, Andreas2015DanmarkUofficielt DM i Holdsprint, 19.11.2015
Rodenberg Madsen, Frederik2015DanmarkUofficielt DM i Holdsprint, 19.11.2015
Lund Pedersen, Rasmus2015DanmarkUofficielt DM i Holdsprint, 19.11.2015
Johansen Graungaard, Julius2015DanmarkUdskilningsløb Elite + U/19, 19.11.2015
Mørkøv, Jacob2015DanmarkParløb (40 minutter) 19.11.2015
Schwartz, Frederik Bjørke2015DanmarkParløb (40 minutter) 19.11.2015
Hester, Marc2015DanmarkScratch (20 omgange) 03.12.2015
Mørkøv, Jesper2015DanmarkDerny-Pace (1) (30 omgange) 03.12.2015
Helleskov Busk, Elias2015DanmarkDerny-Pace (2) (30 omgange) 03.12.2015
Hester, Marc2015DanmarkUdskilningsløb, 03.12.2015
Stokbro Nielsen, Andreas2015DanmarkParløb (40 minutter) Elite + U/19, 03.12.2015
Larsen, Mathias Alexander Erik2015DanmarkParløb (40 minutter) Elite + U/19, 03.12.2015
Rasmussen, Alex2015DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Omnium, 06.12.2015
Grasmann, Christian2015TysklandParløb (100 kilometer) 30/12-2015
Mørkøv, Jesper2015DanmarkParløb (100 kilometer) 30/12-2015
Grasmann, Christian2015TysklandScratch (Hvide numre) 30/12-2015
Teklinski, Adrian2015PolenScratch (Sorte numre) 30/12-2015
Byrgesen, Niki2014DanmarkUdskilningsløb, 9/1-14
Bigum, Simon2014DanmarkLinieløb (5 kilometer med Derny) 9/1-14
Kalz, Marcel2014Tyskland2 timers 6-dages Overture, 30 minutters jagt, 23/1-14
Sandstød, Michel2014Danmark2 timers 6-dages Overture, 30 minutters jagt, 23/1-14
Kalz, Marcel2014Tyskland2 timers 6-dages Overture, Udskilningsløb, 23/1-14
Sandstød, Michel2014Danmark2 timers 6-dages Overture, Udskilningsløb, 23/1-14
Hester, Marc2014Danmark2 timers 6-dages Overture, Derny-pace (10 kilometer) 23/1-14
Nielsen, Philip Nicholas2014Danmark2 timers 6-dages Overture, Derny-pace (10 kilometer) 23/1-14
Wallin, Rasmus Bøgh2014Danmark2 timers 6-dages Overture, 1. balustradespurt, 23/1-14
Rodenberg Madsen, Frederik2014Danmark2 timers 6-dages Overture, 1. balustradespurt, 23/1-14
Frank, Martin Holritz2014Danmark2 timers 6-dages Overture, 2. balustradespurt, 23/1-14
Fynbo, Anders2014Danmark2 timers 6-dages Overture, 2. balustradespurt, 23/1-14
Kalz, Marcel2014Tyskland2 timers 6-dages Overture, Finalejagt (40 minutter), Samlet, 23/1-14
Sandstød, Michel2014Danmark2 timers 6-dages Overture, Finalejagt (40 minutter), Samlet, 23/1-14
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2014DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Senior A
Mortensen, Martin2014DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Parløb
Schwartz, Frederik Bjørke2014DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Parløb
Kos, Patrick2014HollandKay Werners mindeløb, Linieløb
Berling, Michael2014DanmarkKay Werners mindeløb, Udskilningsløb
Hester, Marc2014DanmarkKay Werners mindeløb, Elite Parløb samlet
Mortensen, Martin2014DanmarkKay Werners mindeløb, Elite Parløb samlet
Rasmussen, Alex2014DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Linieløb
Rasmussen, Alex2014DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Pointløb
Rasmussen, Alex2014DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Udskilningsløb
Rasmussen, Alex2014DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Samlet
Rasmussen, Alex2014DanmarkScratch (16 omgange) 9/10-14
Mørkøv, Jesper2014DanmarkDerny Pace (20 kilometer) 9/10-14
Rasmussen, Alex2014DanmarkUdskilningsløb, 9/10-14
Rasmussen, Alex2014DanmarkPointløb (28 omgange) 9/10-14
Hester, Marc2014DanmarkParløb (80 omgange) 9/10-14
Rasmussen, Alex2014DanmarkParløb (80 omgange) 9/10-14
Rasmussen, Alex2014DanmarkOmnium, 9/10-14
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkPointløb (24 omgange) 23/10-14
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkScratch (24 omgange) 23/10-14
Bigum, Simon2014DanmarkParløb (30 kilometer) 23/10-14
Helleskov Busk, Elias2014DanmarkParløb (30 kilometer) 23/10-14
Hester, Marc2014DanmarkUCI parløb Ballerup, 1/11-2014
Rasmussen, Alex2014DanmarkUCI parløb Ballerup, 1/11-2014
Rasmussen, Alex2014DanmarkCykelbanernes Cup, mini-omnium, Odense, A-klasse 16.11.2014
Hester, Marc2014DanmarkParløb, Odense, A-klasse 16.11.2014
Rasmussen, Alex2014DanmarkParløb, Odense, A-klasse 16.11.2014
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkSpurtløb (10 omgange) 27/11-14
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkScratch (24 omgange) 27/11-14
Rasmussen, Alex2014DanmarkPointløb, 04/12-14
Mørkøv, Jesper2014DanmarkDerny (10 kilometer) 04/12-14
Folsach, Casper2014DanmarkDerny pace (30 omgange) 30/12-14
Norman Hansen, Lasse2014DanmarkDerny pace (30 omgange) 30/12-14
Rasmussen, Alex2014DanmarkGert Franks Æresløb
Bugge Andersen, Mads2013Danmark2 timers parløb, 17/1-13
Juel Jensen, Casper2013Danmark2 timers parløb, 17/1-13
Bigum, Simon2013DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, Linieløb (10 omgange)
Rosager, Oscar Bjørn2013DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, Udskilningsløb
Berling, Michael2013DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, Pointløbs handikap
Berling, Michael2013DanmarkGunnar Asmussens Æresløb, Samlet
Bigum, Simon2013DanmarkDerny Løb, 24/7-13
Bigum, Simon2013DanmarkStort handikap for alle ryttere, 24/7-13
Sørensen, Jimmi2013DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Linieløb (8 omgange)
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2013DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Udskilningsløb
Sørensen, Jimmi2013DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Dernyløb (30 omgange)
Tholstrup Skjøth, Magnus2013DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Pointløb (10 omgange)
Mortensen, Martin2013DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Samlet
Bugge Andersen, Mads2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Spurtserie, 30/8-13
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Spurtserie, 30/8-13
Helleskov Busk, Elias2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Erik Lindes Mindeløb, 30/8-13
Nielsen, Philip Nicholas2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Udskilningsløb, 30/8-13
Sørensen, Jimmi2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Harley Pace Heat 1, 30/8-13
Berling, Michael2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Harley Pace Heat 2, 30/8-13
Frank, Martin Holritz2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Linieløb, 30/8-13
Gylling, Andreas Holm2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Gigant Spurt, 30/8-13
Berling, Michael2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Slutstilling efter Finale Jagt, 30/8-13
Mortensen, Martin2013DanmarkJørgen Leths æresløb, Slutstilling efter Finale Jagt, 30/8-13
Kron, Andreas Lorentz2013DanmarkScratch (4 kilometer) 31/10-13
Krigbaum, Mathias Wickmann2013DanmarkScratch (5 kilometer) 31/10-13
Hester, Marc2013DanmarkBarbados pointløb (18 omgange) 31/10-13
Hester, Marc2013DanmarkParløb (40 minutter) 31/10-13
Mørkøv, Jesper2013DanmarkParløb (40 minutter) 31/10-13
Clausen, Patrick2013DanmarkScratch (4 kilometer) 21/11-13
Lindberg Mortensen, Mathias2013DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer) 21/11-13
Clausen, Patrick2013DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer) 21/11-13
Juel Jensen, Casper2013DanmarkParløb (40 minutter) 21/11-13
Sørensen, Nichlas Eberhardt2013DanmarkParløb (40 minutter) 21/11-13
Hester, Marc2013DanmarkInternational Parløb, Parudskilningsløb
Keisse, Iljo2013BelgienInternational Parløb, Parudskilningsløb
Hester, Marc2013DanmarkInternational Parløb, Derny pace (10 kilometer)
Keisse, Iljo2013BelgienInternational Parløb, Derny pace (10 kilometer)
Byrgesen, Niki2013DanmarkInternational Parløb, Derny pace (10 kilometer)
Mørkøv, Jesper2013DanmarkInternational Parløb, Derny pace (10 kilometer)
Hester, Marc2013DanmarkInternational Parløb, 60 minutter jagt, Samlet
Keisse, Iljo2013BelgienInternational Parløb, 60 minutter jagt, Samlet
Correl Roesgarth, Rasmus2013DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer) 5/12-13
Byrgesen, Niki2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Guld
Lauge Jensen, Mike2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Guld
Sandstød, Michel2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Guld
Sobota, Kristian2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Guld
Bak Klaris, Magnus2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Sølv
Wallin, Rasmus Bøgh2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Sølv
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Sølv
Stokbro Nielsen, Andreas2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Sølv
Damberg, Kristoffer G.2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Bronze
Hartvig, Daniel Henning2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Bronze
Hartvigsen, Sebastian2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Bronze
Thomsen, Ulrik2013DanmarkClaus Dalgaards 4.000 meter holdforfølgelsescup, Bronze
Ravnsholt Olsen, Emil2013DanmarkUdskilningsløb, 5/12-13
Karstoft, Steffen2013DanmarkDansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 5/12-13
Picco, Alessandro2013ItalienDansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 5/12-13
Ravasio, Giuseppe2013ItalienDansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 5/12-13
Folsach, Casper2013DanmarkInternationalt UCI-pointsløb
Folsach, Casper2013DanmarkInternationalt Parløb, 12/12-13
Møller Nielsen, Mathias2013DanmarkInternationalt Parløb, 12/12-13
Folsach, Casper2013DanmarkDerny pace, 1. løb (7,5 kilometer) 30/12-13
Mørkøv, Michael2013DanmarkDerny pace, 2. løb (7,5 kilometer) 30/12-13
Degn Larsen, Casper2012DanmarkPoint parløb (Tre afdelinger) 12/1-12
Schwartz, Frederik Bjørke2012DanmarkPoint parløb (Tre afdelinger) 12/1-12
Krigbaum, Mathias Wickmann2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 1. afdeling - 30 minutter jagt
Poulsen, Jonas2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 1. afdeling - 30 minutter jagt
Bugge Andersen, Mads2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 2. afdeling - Udskilningsløb
Øllegaard, Morten2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 2. afdeling - Udskilningsløb
Juel Jensen, Casper2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 3. afdeling - Derny-pace 7,5 km.
Thomsen, Ulrik2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 3. afdeling - Derny-pace 7,5 km.
Helleskov Busk, Elias2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 4. afdeling - Derny-pace 7,5 km.
Møller Nielsen, Mathias2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 4. afdeling - Derny-pace 7,5 km.
Linné Jørgensen, Stefan2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 5. afdeling - 1. Balustradespurt
Øllegaard, Mathias2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 5. afdeling - 1. Balustradespurt
Helleskov Busk, Elias2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 6. afdeling - 2. Balustradespurt
Møller Nielsen, Mathias2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 6. afdeling - 2. Balustradespurt
Krigbaum, Mathias Wickmann2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 7. afdeling - Finalejagt
Poulsen, Jonas2012Danmark2-timers parløbs Omnium, 7. afdeling - Finalejagt
Kos, Christian2012HollandJørgen Leths æresløb, Spurtserie, fire spurter á fem omgange, 1/9-12
Tol, Erick2012HollandJørgen Leths æresløb, Spurtserie, fire spurter á fem omgange, 1/9-12
Ranneries, Christian2012DanmarkJørgen Leths æresløb, Udskilningsløb, 1/9-12
Bigum, Simon2012DanmarkJørgen Leths æresløb, Linieløb (Ti omgange), 1/9-12
Mortensen, Martin2012DanmarkJørgen Leths æresløb, Erik Lindes Mindeløb, linjeløb (5 kilometer), 1/9-12
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2012DanmarkJørgen Leths æresløb, Gigant Spurt (8 omgange), 1/9-12
Franck, Thorlak2012DanmarkJørgen Leths æresløb, Slutstilling efter Finale Jagt (80 omgange), 1/9-12
Ranneries, Christian2012DanmarkJørgen Leths æresløb, Slutstilling efter Finale Jagt (80 omgange), 1/9-12
Krigbaum, Mathias Wickmann2012DanmarkScratch (5 kilometer) 25/10-12
Mørkøv, Jesper2012DanmarkUdskilningsløb, 25/10-12
Mørkøv, Jesper2012DanmarkParløb (40 minutter) 25/10-12
Ranneries, Christian2012DanmarkParløb (40 minutter) 25/10-12
Mørkøv, Jesper2012DanmarkDerny pace (10 kilometer) 8/11-12
Franzpötter, Bernhard2012DanmarkDansk - Italiensk sprint for hold, 15/11-12
Tommarelli, Erik2012ItalienDansk - Italiensk sprint for hold (Keirin) 15/11-12
Prati, Andrea2012ItalienDansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 15/11-12
Tommarelli, Erik2012ItalienDansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 15/11-12
Picco, Alessandro2012ItalienDansk - Italiensk sprint for hold (Holdsprint) 15/11-12
Mørkøv, Jesper2012DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer) 15/11-12
Norman Hansen, Lasse2012DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer) 29/12-12
Mørkøv, Jesper2012DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer) 29/12-12
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2012DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Senior A
Bugge Andersen, Mads2011DanmarkPoint parløb (Tre afdelinger) 13/1-11
Lander, Sebastian2011DanmarkPoint parløb (Tre afdelinger) 13/1-11
Bradtberg, Thore2011DanmarkScratch (20 omgange) 13/1-11
Clausen, Patrick2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 20/1-11
Greve, Matias2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 20/1-11
Lander, Sebastian2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 20/1-11
Hester, Marc2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 20/1-11
Madsen, Jens-Erik2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 20/1-11
Rydicher, Mads Strange2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 20/1-11
Clausen, Patrick2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 20/1-11
Greve, Matias2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 20/1-11
Lander, Sebastian2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 20/1-11
Bradtberg, Thore2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Ballustradespurt, 20/1-11
Øllegaard, Mathias2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Ballustradespurt, 20/1-11
Øllegaard, Morten2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Ballustradespurt, 20/1-11
Clausen, Patrick2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Ballustradespurt, 20/1-11
Greve, Matias2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Ballustradespurt, 20/1-11
Lander, Sebastian2011Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Ballustradespurt, 20/1-11
Øllegaard, Morten2011DanmarkOmnium Ballerup, Scratch (5 kilometer)
Hansen, Heine Winding2011DanmarkOmnium Ballerup, Pointløb (20 omgange)
Larsen, Michael Smith2011DanmarkOmnium Ballerup, Derny pace (7,5 kilometer)
Larsen, Michael Smith2011DanmarkOmnium Ballerup, Samlet
Berling, Michael2011DanmarkParløb (45 minutter) 27/1-11
Larsen, Michael Smith2011DanmarkParløb (45 minutter) 27/1-11
Bugge Andersen, Mads2011DanmarkLinieløb (3 Kilometer med føring af én motor) 27/1-11
Gylling, Nikolaj Holm2011DanmarkGunnar Asmussens æresløb, Linieløb med handicap i meter (for alle klaser)
Franck, Thorlak2011DanmarkGunnar Asmussens æresløb, Linieløb med ubekendt distance
Berling, Michael2011DanmarkGunnar Asmussens æresløb, Scratch 1 omgang + 33 meter
Berling, Michael2011DanmarkGunnar Asmussens æresløb, Australsk forfølgelsesløb (10 omgange)
Ollerup Sall, Johannes2011DanmarkGunnar Asmussens æresløb, Spurtløb
Berling, Michael2011DanmarkGunnar Asmussens æresløb, Samlet
Clausen, Patrick2011DanmarkScratch (5 kilometer), 23/10-11
Byrgesen, Niki2011DanmarkDerny pace (7,5 kilometer), 23/10-11
Hester, Marc2011DanmarkPointløb (24 omgange), 17/11-11
Hester, Marc2011DanmarkParløb (40 minutter), 17/11-11
Mørkøv, Jesper2011DanmarkParløb (40 minutter), 17/11-11
Lander, Sebastian2011DanmarkBarbados-pointløb (16 omgange), 1/12-11
Sandstød, Michel2011DanmarkDerny-Pace (5 kilometer), 1/12-11
Bugge Andersen, Mads2011DanmarkParløb (40 minutter), 1/12-11
Larsen, Michael Smith2011DanmarkParløb (40 minutter), 1/12-11
Folsach, Casper2011DanmarkScratch (5 kilometer) 15/12-11
Norman Hansen, Lasse2011DanmarkUdskilningsløb, 15/12-11
Norman Hansen, Lasse2011DanmarkParløb (40 minutter) 15/12-11
Ranneries, Christian2011DanmarkParløb (40 minutter) 15/12-11
Rasmussen, Alex2011DanmarkScratch (7,5 kilometer) 29/12-11
Mørkøv, Michael2011DanmarkScratch (7,5 kilometer) 29/12-11
Bigum, Simon2011DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Senior A
Bugge Andersen, Mads2010DanmarkParløb (45 minutter), 21/1-10
Larsen, Michael Smith2010DanmarkParløb (45 minutter), 21/1-10
Berling, Michael2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 14/1-10
Larsen, Michael Smith2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 14/1-10
Nielsen, Lars Brian2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 30 minutters jagt, 14/1-10
Kreutzfeldt, Christian2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 14/1-10
Lander, Sebastian2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 14/1-10
Norman Hansen, Lasse2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 14/1-10
Kreutzfeldt, Christian2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny race, 14/1-10
Lander, Sebastian2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny race, 14/1-10
Norman Hansen, Lasse2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny race, 14/1-10
Berner, Kenneth2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustadespurt, 14/1-10
Franzpötter, Bernhard2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustadespurt, 14/1-10
Franzpötter, Kim2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustadespurt, 14/1-10
Berling, Michael2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustadespurt, 14/1-10
Larsen, Michael Smith2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustadespurt, 14/1-10
Nielsen, Lars Brian2010Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustadespurt, 14/1-10
Madsen, Jens-Erik2010DanmarkDerny-Omnium, linieløb (7,5 kilometer)
Madsen, Jens-Erik2010DanmarkDerny-Omnium, pointhandicap (10 kilometer)
Madsen, Jens-Erik2010DanmarkDerny-Omnium, Australsk forfølgelsesløb (5 kilometer)
Madsen, Jens-Erik2010DanmarkDerny-Omnium, Samlet
Ranneries, Christian2010DanmarkCup Danmark, 1. afd., Linieløb (20 omgange)
Hester, Marc2010DanmarkCup Danmark, 1. afd., Pointløb
Hester, Marc2010DanmarkCup Danmark, 1. afd., Udskildningsløb
Rasmussen, Alex2010DanmarkCup Danmark, 3. afd., Linieløb (20 omgange)
Mørkøv, Michael2010DanmarkCup Danmark, 3. afd., Pointløbet
Rasmussen, Alex2010DanmarkCup Danmark, 3. afd., Udskilningsløbet
Madsen, Jens-Erik2010DanmarkCup Danmark, 5. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
Madsen, Jens-Erik2010DanmarkCup Danmark, 5. afd., Pointløb (10 kilometer)
Greve, Matias2010DanmarkCup Danmark, 5. afd., Udskilningsløb
Madsen, Jens-Erik2010DanmarkParløb (30 minutter), 07/10-10
Hester, Marc2010DanmarkParløb (30 minutter), 07/10-10
Bradtberg, Thore2010Danmark200 meter på tid med flyvende start, 7/10-10
Jørgensen, Claus2010DanmarkSprint, 7/10-10
Bradtberg, Thore2010DanmarkKeirin, 7/10-10
Ranneries, Christian2010DanmarkCup Danmark, 6. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
Norman Hansen, Lasse2010DanmarkCup Danmark, 6. afd., Pointløb (10 kilometer)
Byrgesen, Niki2010DanmarkCup Danmark, 6. afd., Udskilningsløb
Hester, Marc2010DanmarkCup Danmark, Samlet
Bugge Andersen, Mads2010DanmarkParløb (30 minutter), 28/10-10
Rydicher, Mads Strange2010DanmarkParløb (30 minutter), 28/10-10
Franzpötter, Bernhard2010Danmark200 meter på tid med flyvende start, 28/10-10
Bradtberg, Thore2010DanmarkSprint, 28/10-10
Bradtberg, Thore2010DanmarkKeirin, 28/10-10
Bradtberg, Thore2010DanmarkSprinter Cup Danmark, Samlet
Mørkøv, Michael2010DanmarkParløb (30 minutter), 18/11-10
Rasmussen, Alex2010DanmarkParløb (30 minutter), 18/11-10
Hester, Marc2010DanmarkParløb (40 minutter), 02/12-10
Mørkøv, Jesper2010DanmarkParløb (40 minutter), 02/12-10
Clausen, Patrick2010DanmarkScratch (5 kilometer) 02/12-10
Lander, Sebastian2010DanmarkDerny Pace, 16/12-10
Kreutzfeldt, Christian2010DanmarkParløb (45 minutter), 16/12-10
Lander, Sebastian2010DanmarkParløb (45 minutter), 16/12-10
Rasmussen, Alex2010DanmarkDerny pace (30 omgange) 30/12-10
Mørkøv, Michael2010DanmarkDerny pace (30 omgange) 30/12-10
Rasmussen, Alex2009DanmarkDerny Pace (30 omgange), 30/12-09
Hester, Marc2009DanmarkCup Danmark, Finale, Samlet
Kreutzfeldt, Daniel2009DanmarkCup Danmark, Finale, Linieløb (7,5 kilometer)
Mørkøv, Jesper2009DanmarkCup Danmark, Finale, Pointløb (10 kilometer)
Mørkøv, Jesper2009DanmarkCup Danmark, Finale, Udskilningsløb
Kreutzfeldt, Daniel2009DanmarkParløb (45 minutter), 10/12-09
Lander, Sebastian2009DanmarkParløb (45 minutter), 10/12-09
Berling, Michael2009DanmarkParløb (30 kilometer), 26/11-09
Larsen, Michael Smith2009DanmarkParløb (30 kilometer), 26/11-09
Nielsen, Lars Brian2009DanmarkOmnium Ballerup, Linieløb (5 kilometer)
Larsen, Michael Smith2009DanmarkOmnium Ballerup, Pointløb (20 omgange)
Søeberg Hovmand, Emil2009DanmarkOmnium Ballerup, Derny pace (7,5 kilometer)
Larsen, Michael Smith2009DanmarkOmnium Ballerup, Samlet
Larsen, Michael Smith2009DanmarkParløb (30 kilometer), 15/11-09
Mørkøv, Jesper2009DanmarkParløb (30 kilometer), 15/11-09
Mørkøv, Michael2009DanmarkParløb (40 minutter), 5/11-09
Rasmussen, Alex2009DanmarkParløb (40 minutter), 5/11-09
Hester, Marc2009DanmarkInternational Par Omnium, Linieløb (5 kilometer)
Roberts, Luke2009AustralienInternational Par Omnium, Linieløb (5 kilometer)
Mørkøv, Michael2009DanmarkInternational Par Omnium, Pointløb (24 omgange)
Rasmussen, Alex2009DanmarkInternational Par Omnium, Pointløb (24 omgange)
Mørkøv, Michael2009DanmarkInternational Par Omnium, 1.000 på tid
Rasmussen, Alex2009DanmarkInternational Par Omnium, 1.000 på tid
Mørkøv, Michael2009DanmarkInternational Par Omnium, Derny pace (7,5 kilometer)
Rasmussen, Alex2009DanmarkInternational Par Omnium, Derny pace (7,5 kilometer)
Mørkøv, Michael2009DanmarkInternational Par Omnium, Samlet
Rasmussen, Alex2009DanmarkInternational Par Omnium, Samlet
Nielsen, Philip Nicholas2009DanmarkCup Danmark, 1. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
Kreutzfeldt, Christian2009DanmarkCup Danmark, 1. afd., Pointløb (10 kilometer)
Nielsen, Philip Nicholas2009DanmarkCup Danmark, 1. afd., Udskilningsløb
Byrgesen, Niki2009DanmarkPar-omnium, Par-udskilningsløb
Madsen, Jens-Erik2009DanmarkPar-omnium, Par-udskilningsløb
Madsen, Jens-Erik2009DanmarkPar-omnium, Derny pace for hvide rygnumre (10 kilometer)
Høberg Nielsen, Morten2009DanmarkPar-omnium, Derny pace for sorte rygnumre (10 kilometer)
Byrgesen, Niki2009DanmarkPar-omnium, Parløb (15 kilometer)
Madsen, Jens-Erik2009DanmarkPar-omnium, Parløb (15 kilometer)
Byrgesen, Niki2009DanmarkPar-omnium, Samlet
Madsen, Jens-Erik2009DanmarkPar-omnium, Samlet
Berling, Michael2009DanmarkParløb (40 minutter), 8/1-09
Larsen, Michael Smith2009DanmarkParløb (40 minutter), 8/1-09
Larsen, Michael Smith2009DanmarkScratch (5 kilometer) 8/1-09
Lauge Jensen, Mike2009DanmarkVintermesterskab, Keirin, 8/1-09
Berling, Michael2009DanmarkCup Danmark, 5. afd., Linieløb (20 omgange)
Berling, Michael2009DanmarkCup Danmark, 5. afd., Pointløb (30 omgange)
Berling, Michael2009DanmarkCup Danmark, 5. afd., Udskilningsløb
Ranneries, Christian2009DanmarkCup Danmark, 2. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
Bugge Andersen, Mads2009DanmarkCup Danmark, 2. afd., Pointløb (10 kilometer)
Nielsen, Philip Nicholas2009DanmarkCup Danmark, 2. afd., Udskilningsløb
Mørkøv, Michael2009DanmarkCup Danmark, 4. afd., Udskilningsløb
Rasmussen, Alex2009DanmarkCup Danmark, 4. afd., Linieløb (7,5 kilometer)
Rasmussen, Alex2009DanmarkCup Danmark, 4. afd., Pointløb (10 kilometer)
Bugge Andersen, Mads2008DanmarkParløb (30 kilometer), 11/12-08
Lollesgaard, Martin Frost2008DanmarkParløb (30 kilometer), 11/12-08
Lollesgaard, Martin Frost2008DanmarkDerny pace (7,5 kilometer), 11/12-08
Kreutzfeldt, Daniel2008DanmarkB.U.s præmieløb, Derny pace (10 kilometer) 27/11-08
Mørkøv, Jesper2008DanmarkB.U.s præmieløb, Parløb (30 kilometer) 27/11-08
Ranneries, Christian2008DanmarkB.U.s præmieløb, Parløb (30 kilometer) 27/11-08
Mørkøv, Michael2008DanmarkDerny pace (10 kilometer) 13/11-08
Mørkøv, Michael2008DanmarkParløb (30 kilometer), 13/11-08
Rasmussen, Alex2008DanmarkParløb (30 kilometer), 13/11-08
Berling, Michael2008DanmarkCup Danmark, Finale, Samlet
Berling, Michael2008DanmarkCup Danmark, Finale, Linieløb (7,5 kilometer)
Lollesgaard, Martin Frost2008DanmarkCup Danmark, Finale, Pointløb (10 kilometer)
Lollesgaard, Martin Frost2008DanmarkCup Danmark, Finale, Udskilningsløb
Berling, Michael2008DanmarkParløb (30 minutter) 30/10-08
Larsen, Michael Smith2008DanmarkParløb (30 minutter) 30/10-08
Rasmussen, Alex2008DanmarkOmnium Ballerup, Samlet
Rasmussen, Alex2008DanmarkOmnium Ballerup, Linieløb (5 kilometer)
Rasmussen, Alex2008DanmarkOmnium Ballerup, Pointløb (5 kilometer)
Rasmussen, Alex2008DanmarkOmnium Ballerup, Derny pace (10 kilometer)
Madsen, Jens-Erik2008DanmarkParløb (30 minutter) 2/10-08
Rasmussen, Alex2008DanmarkParløb (30 minutter) 2/10-08
Mørkøv, Michael2008DanmarkCup Danmark, 3. afdeling, Linieløb (7,5 kilometer)
Mørkøv, Michael2008DanmarkCup Danmark, 3. afdeling, Pointløb (10 kilometer)
Mørkøv, Michael2008DanmarkCup Danmark, 3. afdeling, Udskilningsløb
Jørgensen, Casper2008DanmarkParløb (30 minutter) 18/9-08
Mørkøv, Michael2008DanmarkParløb (30 minutter) 18/9-08
Mørkøv, Michael2008DanmarkDerny pace mester (15 kilometer)
Linde Jørgensen, Kasper2008DanmarkParløb + Derny pace (50 minutter) 17/1-08
Lollesgaard, Martin Frost2008DanmarkParløb + Derny pace (50 minutter) 17/1-08
Berling, Michael2008DanmarkParløb (45 minutter) 10/1-08
Larsen, Michael Smith2008DanmarkParløb (45 minutter) 10/1-08
Damm, Rasmus Richter2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Åbningsjagten (30 minutter), 29/12-07
Høberg Nielsen, Morten2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Åbningsjagten (30 minutter), 29/12-07
Madsen, Jens-Erik2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Åbningsjagten (30 minutter), 29/12-07
Berling, Michael2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 29/12-07
Bugge Andersen, Mads2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 29/12-07
Larsen, Michael Smith2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Udskilningsløb, 29/12-07
Damm, Rasmus Richter2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 29/12-07
Høberg Nielsen, Morten2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 29/12-07
Madsen, Jens-Erik2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, Derny pace, 29/12-07
Hansen, Martin2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustrade spurt, 29/12-07
Linde Jørgensen, Kasper2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustrade spurt, 29/12-07
Lollesgaard, Martin Frost2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 1. Balustrade spurt, 29/12-07
Byrgesen, Niki2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustrade spurt, 29/12-07
Kreutzfeldt, Christian2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustrade spurt, 29/12-07
Lander, Sebastian2007Danmark2-timersløb for 3-mandshold, 2. Balustrade spurt, 29/12-07
Riber-Sellebjerg, Thomas2007DanmarkDerny pace (10 kilometer) 6/12-07
Berling, Michael2007DanmarkParløb (45 minutter) 6/12-07
Larsen, Michael Smith2007DanmarkParløb (45 minutter) 6/12-07
Pedersen, Martin2007DanmarkB.U.s præmieløb, Pointløb (7,5 kilometer) 22/11-07
Høberg Nielsen, Morten2007DanmarkB.U.s præmieløb, Scratch (4 kilometer) 22/11-07
Nielsen, Philip Nicholas2007DanmarkB.U.s præmieløb, Parløb (30 kilometer) 22/11-07
Rydicher, Mads Strange2007DanmarkB.U.s præmieløb, Parløb (30 kilometer) 22/11-07
Hester, Marc2007DanmarkOmnium Ballerup, Samlet
Hester, Marc2007DanmarkOmnium Ballerup, Scratch (5 kilometer)
Berling, Michael2007DanmarkOmnium Ballerup, Pointløb (7,5 kilometer)
Hester, Marc2007DanmarkOmnium Ballerup, Udskilningsløb
Hester, Marc2007DanmarkOmnium Ballerup, Derny pace (10 kilometer)
Madsen, Jens-Erik2007DanmarkCup Danmark, Finale, Samlet
Rasmussen, Alex2007DanmarkCup Danmark, Finale, Scratch (10 kilometer)
Rasmussen, Alex2007DanmarkCup Danmark, Finale, Pointløb (10 kilometer)
Mørkøv, Michael2007DanmarkCup Danmark, Finale, Udskilningsløb
Jørgensen, Casper2007DanmarkParløb (30 minutter) 18/10-07
Mørkøv, Michael2007DanmarkParløb (30 minutter) 18/10-07
Nielsen, Philip Nicholas2007DanmarkParløb (30 minutter) 20/9-07
Rydicher, Mads Strange2007DanmarkParløb (30 minutter) 20/9-07
Hester, Marc2007DanmarkDerny pace (10 kilometer) 20/9-07
Jessen, Kasper Lindholm2007DanmarkSprint, 20/9-07
Madsen, Jens-Erik2007DanmarkCup Danmark, 3. afd., Linieløb (10 kilometer)
Pajari, Matti2007FinlandCup Danmark, 3. afd., Pointløb (10 kilometer)
Nielsen, Philip Nicholas2007DanmarkCup Danmark, 3. afd., Udskilningsløb
Mørkøv, Michael2007DanmarkDerny pace mesterskab (15 kilometer)
Nielsen, Philip Nicholas2007DanmarkScratch (7,5 kilometer) 19/4-07
Dyrgaard, Jakob2007DanmarkParløb m. Derny pace (45 minutter) 18/1-07
Kreutzfeldt, Daniel2007DanmarkParløb m. Derny pace (45 minutter) 18/1-07
Jessen, Kasper Lindholm2007DanmarkVintermesterskab i Keirin, 4/1-07
Berling, Michael2007DanmarkScratch (4 kilometer) 4/1-07
Bugge Andersen, Mads2006DanmarkB.U.s Par-omnium, Samlet, 14/12-06
Larsen, Michael Smith2006DanmarkB.U.s Par-omnium, Samlet, 14/12-06
Dyrgaard, Jakob2006DanmarkB.U.s Par-omnium, 1. afdeling, Par-udskilningsløb, 14/12-06
Hester, Marc2006DanmarkB.U.s Par-omnium, 1. afdeling, Par-udskilningsløb, 14/12-06
Kreutzfeldt, Daniel2006DanmarkB.U.s Par-omnium, 2. afdeling, Derny pace for hvide rygnumre (10 kilometer) 14/12-06
Bugge Andersen, Mads2006DanmarkB.U.s Par-omnium, 3. afdeling, Derny pace for sorte rygnumre (10 kilometer) 14/12-06
Kristiansen, Thomas2006DanmarkB.U.s Par-omnium, 4. afdeling, Parløb (30 kilometer) 14/12-06
Rydicher, Mads Strange2006DanmarkB.U.s Par-omnium, 4. afdeling, Parløb (30 kilometer) 14/12-06
Hansen, Martin2006DanmarkPointhandicap (15 omgange) 14/12-06
Hansen, Martin2006DanmarkTempoløb (20 omgange) 14/12-06
Mørkøv, Michael2006DanmarkDBCs Derny Cup (12,5 kilometer)
Mørkøv, Michael2006DanmarkParløb (45 minutter) 30/11-06
Rasmussen, Alex2006DanmarkParløb (45 minutter) 30/11-06
Rasmussen, Alex2006DanmarkOmnium Ballerup, Samlet
Rasmussen, Alex2006DanmarkOmnium Ballerup, 1. afdeling, Linieløb med derny motor (20 omgange)
Rasmussen, Alex2006DanmarkOmnium Ballerup, 2. afdeling, Tempoløb (20 omgange)
Rasmussen, Alex2006DanmarkOmnium Ballerup, 3. afdeling, Udskilningsløb
Mørkøv, Michael2006DanmarkParløb (30 kilometer) 23/11-06
Rasmussen, Alex2006DanmarkParløb (30 kilometer) 23/11-06
Dyrgaard, Jakob2006DanmarkParløb (30 minutter) 16/11-06
Mørkøv, Jesper2006DanmarkParløb (30 minutter) 16/11-06
Mørkøv, Michael2006DanmarkCup Danmark, Finale, Samlet
Hester, Marc2006DanmarkCup Danmark, Finale, Scratch (10 kilometer)
Mørkøv, Michael2006DanmarkCup Danmark, Finale, Pointløb (10 kilometer)
Madsen, Jens-Erik2006DanmarkCup Danmark, Finale, Udskilningsløb
Kristiansen, Thomas2006DanmarkCup Danmark, Finale, Parløb (30 minutter)
Rydicher, Mads Strange2006DanmarkCup Danmark, Finale, Parløb (30 minutter)
Jessen, Kasper Lindholm2006Danmark1000 meter på tid, 14/9-06
Jessen, Kasper Lindholm2006DanmarkSprint, 14/9-06
Schiøler, Mikkel2006Danmark3 km forfølgelsesløb, 14/9-06
Hester, Marc2006DanmarkScratch (10 kilometer) 14/9-06
Larsen, Michael Smith2006DanmarkPointløb (20 kilometer) 14/9-06
Bos, Theo2006HollandDBC`s 125 års jubilæums stævne, 1. afd. af Grand Prix, Sprint, 7/5-06
Bos, Theo2006HollandDBC`s 125 års jubilæums stævne, 2. afd. af Grand Prix, Keirin, 7/5-06
McLean, Craig2006StorbritannienDBC`s 125 års jubilæums stævne, 3. afd. af Grand Prix, 1 omg. på tid, 7/5-06
Bos, Theo2006HollandDBC`s 125 års jubilæums stævne, Grand Prix, samlet, 7/5-06
Mørkøv, Michael2006DanmarkDansk Par Omnium, 1. afd., Scratch (5 kilometer)
Rasmussen, Alex2006DanmarkDansk Par Omnium, 1. afd., Scratch (5 kilometer)
Slippens, Robert2006HollandDansk Par Omnium, 2. afd., Par udskilningsløb
Stam, Danny2006HollandDansk Par Omnium, 2. afd., Par udskilningsløb
Mørkøv, Michael2006DanmarkDansk Par Omnium, 3. afd., 1.000 meter på tid
Rasmussen, Alex2006DanmarkDansk Par Omnium, 3. afd., 1.000 meter på tid
Hester, Marc2006DanmarkDansk Par Omnium, 4. afd., Parløb (20 kilometer)
Schep, Peter2006HollandDansk Par Omnium, 4. afd., Parløb (20 kilometer)
Mørkøv, Michael2006DanmarkDansk Par Omnium, Samlet
Rasmussen, Alex2006DanmarkDansk Par Omnium, Samlet
Rasmussen, Alex2006DanmarkSydney Handicap (1,5 kilometer) 9/3-06
Mørkøv, Michael2006DanmarkParløbshandicap (30 minutter) 9/3-06
Rasmussen, Alex2006DanmarkParløbshandicap (30 minutter) 9/3-06
Bugge Andersen, Mads2006DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Scratch (10 kilometer)
Hester, Marc2006DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Pointløb (10 kilometer)
Hester, Marc2006DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Udskilningsløb
Kristiansen, Thomas2006DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Parløb (30 kilometer)
Rydicher, Mads Strange2006DanmarkCup Danmark, 1. afdeling, Parløb (30 kilometer)
Mørkøv, Michael2006DanmarkParløb (100 minutter) 15/1-06
Rasmussen, Alex2006DanmarkParløb (100 minutter) 15/1-06
Madsen, Jens-Erik2005DanmarkScratch (20 omgange) 29/12-05
Berling, Michael2005DanmarkLinieløb med dernymotor (5 kilometer) 29/12-05
Hansen, Jimmy2005DanmarkPar Udskilningsløb, 29/12-05
Thomsen, Lars Høg2005DanmarkPar Udskilningsløb, 29/12-05
Madsen, Jimmi2005DanmarkInternationalt Parløb (50 kilometer) 29/12-05
Mørkøv, Michael2005DanmarkInternationalt Parløb (50 kilometer) 29/12-05
Berling, Michael2005DanmarkPointløb (30 omgange) 15/12-05
Mørkøv, Michael2005DanmarkDBCs Derny Grand Prix, Scratch (12 omgange)
Mørkøv, Michael2005DanmarkDBCs Derny Grand Prix, Udskilningsløb
Madsen, Jens-Erik2005DanmarkDBCs Derny Grand Prix, Finale
Dyrgaard, Jakob2005DanmarkScratch (5 kilometer) 15/12-05
Mørkøv, Michael2005DanmarkParløb (30 kilometer) 15/12-05
Rasmussen, Alex2005DanmarkParløb (30 kilometer) 15/12-05
Madsen, Jens-Erik2005DanmarkDBCs Par Omnium, Samlet, 1/12-05
Rasmussen, Alex2005DanmarkDBCs Par Omnium, Samlet, 1/12-05
Madsen, Jens-Erik2005DanmarkDBCs Par Omnium, 1. afd, progressivt pointløb (30 omgange) 1/12-05
Rasmussen, Alex2005DanmarkDBCs Par Omnium, 1. afd, progressivt pointløb (30 omgange) 1/12-05
Madsen, Jens-Erik2005DanmarkDBCs Par Omnium, 2. afd, 500 meter på tid, 1/12-05
Rasmussen, Alex2005DanmarkDBCs Par Omnium, 2. afd, 500 meter på tid, 1/12-05
Madsen, Jens-Erik2005DanmarkDBCs Par Omnium, 3. afd, udskilningsløb, 1/12-05
Rasmussen, Alex2005DanmarkDBCs Par Omnium, 3. afd, udskilningsløb, 1/12-05
Madsen, Jens-Erik2005DanmarkDBCs Par Omnium, 4. afd, Australsk forfølgelsesløb, 1/12-05
Rasmussen, Alex2005DanmarkDBCs Par Omnium, 4. afd, Australsk forfølgelsesløb, 1/12-05
Madsen, Jens-Erik2005DanmarkParløb (30 kilometer) 1/12-05
Rasmussen, Alex2005DanmarkParløb (30 kilometer) 1/12-05
Dyrgaard, Jakob2005DanmarkOmnium Ballerup, Samlet
Dyrgaard, Jakob2005DanmarkOmnium Ballerup, 1. afd., Scratch (20 omgange)
Dyrgaard, Jakob2005DanmarkOmnium Ballerup, 2. afd., Udskilningsløb
Bugge Andersen, Mads2005DanmarkOmnium Ballerup, 3. afd., Pointløb (40 omgange)
Dyrgaard, Jakob2005DanmarkOmnium Ballerup, 4. afd., Derny forfølgelsesløb (20 omgange)
Demin, Michael Helbæk2005DanmarkParløb (30 kilometer) 13/11-05
Larsen, Michael Smith2005DanmarkParløb (30 kilometer) 13/11-05
Rasmussen, Alex2005DanmarkThorkild Madsens Mindeløb
Rasmussen, Alex2005DanmarkCup Danmark, Finale, Samlet
Rasmussen, Alex2005DanmarkCup Danmark, Finale, Linieløb (30 omgange)
Dyrgaard, Jakob2005DanmarkCup Danmark, Finale, Pointløb (40 omgange)
Rasmussen, Alex2005DanmarkCup Danmark, Finale, Udskilningsløb
Hester, Marc2005DanmarkCup Danmark, Finale, Parløb (120 omgange)
Mørkøv, Michael2005DanmarkCup Danmark, Finale, Parløb (120 omgange)
Rasmussen, Alex2004DanmarkCup Danmark, Samlet
Rasmussen, Alex2003DanmarkCup Danmark, Samlet