CykelrytterÅrLandKommentar
Stokbæk, Victor2017DanmarkOdense stævne, Pointløb (16 omgange) 20.01.2017
Nielsen, Noah2017DanmarkOdense stævne, Pointløb (16 omgange) 20.01.2017
Møller Jørgensen, Mathias2017DanmarkOdense stævne, Scratch (16 omgange) 20.01.2017
Nielsen, Noah2017DanmarkOdense stævne, Pointløb (12 omgange) 20.01.2017
Verdi, Peter2017DanmarkOdense stævne, Parløb (40 omgange) 20.01.2017
Møller Jørgensen, Mathias2017DanmarkOdense stævne, Parløb (40 omgange) 20.01.2017
Lilliendal, Anders2016DanmarkScratch (5 kilometer) U/17, 21/1-2016
Rasmussen, Mads2016DanmarkPointløb (5 kilometer) U/17, 21/1-2016
Kisum, Magnus2016DanmarkParløb-Mini (50 omgange) 21.01.2016
Lund Andresen, Tobias2016DanmarkParløb-Mini (50 omgange) 21.01.2016
Busk, Peter2016DanmarkScratch (5 kilometer) U/17, 21.01.2016
Munch, Malthe2016DanmarkPointløb (5 kilometer) U/17, 21.01.2016
Lilliendal, Anders2016DanmarkParløb (20 kilometer) U/17, 21.01.2016
Munch, Malthe2016DanmarkParløb (20 kilometer) U/17, 21.01.2016
Møller Jørgensen, Mathias2016DanmarkOmnium Aarhus, 1. afdeling Pointløb, U/15, 03.06.2016
Møller Jørgensen, Mathias2016DanmarkOmnium Aarhus, 2. afdeling Scratch, U/15, 03.06.2016
Sørensen, Frederik Bjørn2016DanmarkOmnium Aarhus, 3. afdeling Udskilningsløb, U/15, 03.06.2016
Sørensen, Frederik Bjørn2016DanmarkOmnium Aarhus, Samlet, U/15, 03.06.2016
Wulff Andersen, Noah2016DanmarkOmnium Aarhus, 1. afdeling Spurtløb, U/13-U/11, 03.06.2016
Perto, Rasmus Nygaard2016DanmarkOmnium Aarhus, 2. afdeling Tempoløb, U/13-U/11, 03.06.2016
Perto, Rasmus Nygaard2016DanmarkOmnium Aarhus, 3. afdeling Scratch, U/13-U/11, 03.06.2016
Perto, Rasmus Nygaard2016DanmarkOmnium Aarhus, Samlet, U/13-U/11, 03.06.2016
Forsberg, Magnus Obitsø2016Danmark1.000 meter handikap, Aarhus, U11-U13-U15, 03.06.2016
Klinge, Aksel2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 1. afdeling Udskilningsløb, U/15, 04.06.2016
Klinge, Aksel2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 2. afdeling Scratch, U/15, 04.06.2016
Klinge, Aksel2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 3. afdeling Pointløb, U/15, 04.06.2016
Klinge, Aksel2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, Samlet, U/15, 04.06.2016
Søndergaard, Sebastian B.2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 1. afdeling Pointløb, U/13-U/11, 04.06.2016
Søndergaard, Sebastian B.2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 2. afdeling Udskilningsløb, U/13-U/11, 04.06.2016
Søndergaard, Sebastian B.2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 3. afdeling Scratch, U/13-U/11, 04.06.2016
Søndergaard, Sebastian B.2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, Samlet, U/13-U/11, 04.06.2016
Møller Jørgensen, Mathias2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Spurtløb (15 omgange) U/15, 09.10.2016
Haugsted, Conrad2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Spurtløb (12 omgange) U/13, 09.10.2016
Møller Jørgensen, Mathias2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Scratch m. handicap (15 omgange) U/13, 09.10.2016
Haugsted, Conrad2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Scratch m. handicap (8 omgange) U/15, 09.10.2016
Møller Jørgensen, Mathias2016DanmarkÅbningsstævne Odense, 2 km tidskørsel, U/13, 09.10.2016
Søndergaard, Sebastian B.2016DanmarkOdense stævne, Tempoløb (10 omgange) 23.10.2016
Verdi, Peter2016DanmarkOdense stævne, Pointløb (20 omgange) 23.10.2016
Wandahl, Frederik2016DanmarkOdense stævne, Scratch (1 dansk mil) 23.10.2016
Verdi, Peter2016DanmarkOdense stævne, Udskilningsløb, 23.10.2016
Søholm, Oliver Fallahpour2016DanmarkOdense stævne, Parløb (30 omgange) 23.10.2016
Verdi, Peter2016DanmarkOdense stævne, Parløb (30 omgange) 23.10.2016
Søholm, Oliver Fallahpour2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (U13-U15), omnium, 1. afd., Tempoløb (15 omgange)
Perto, Rasmus Nygaard2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (U13-U15), omnium, 2. afd., Udskilningsløb
Søndergaard, Oliver B.2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (U13-U15), omnium, 3. afd., Scratch (15 omgange)
Søholm, Oliver Fallahpour2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (U13-U15), omnium, Samlet
Bak Bjerregaard, Jens2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (U11-U13), omnium, 1. afd., Tempoløb (15 omgange)
Bak Bjerregaard, Jens2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (U11-U13), omnium, 2. afd., Udskilningsløb
Bak Bjerregaard, Jens2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (U11-U13), omnium, 3. afd., Scratch (15 omgange)
Bak Bjerregaard, Jens2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (U11-U13), omnium, Samlet
Søndergaard, Oliver B.2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Parløb (U13-U15)
Sørensen, Frederik Bjørn2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Parløb (U13-U15)
Busk, Peter2016DanmarkBallerup, Parløb (15 kilometer) 27.10.2016
Desimpelaere, Victor Fuhrmann2016DanmarkBallerup, Parløb (15 kilometer) 27.10.2016
Storm, Theodor2016DanmarkBallerup, Tempopointløb (12 omgange), (U17) 01.11.2016
Holten Andersen, Poul2016DanmarkBallerup, Tempopointløb (16 omgange), (U15) 01.11.2016
Haugsted, Conrad2016DanmarkBallerup, Scratch (16 omgange), (U13) 01.11.2016
Fuglsang, Nis Thoe2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (U15) 01.11.2016
Skivild, Robin Juel2016DanmarkBallerup, Tempoløb (20 omgange), (U19) 12.11.2016
Perto, Jonas Nygaard2016DanmarkBallerup, Scratch (20 omgange), (U19) 12.11.2016
Skivild, Robin Juel2016DanmarkBallerup, Longest lap (U19) 12.11.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkBallerup, Derny-pace talent 1 (1. heat) 01.12.2016
Wandahl, Frederik2016DanmarkBallerup, Derny-pace talent 2 (2. heat) 01.12.2016
Larsen, Mathias Alexander Erik2015DanmarkParløb (20 kilometer) U/17, 8/1-2015
Lilliendal, Anders2015DanmarkParløb (20 kilometer) U/17, 8/1-2015
Larsen, Mathias Alexander Erik2015DanmarkPointløb (6 kilometer) U/17, 8/1-2015
Rønhede, Eskild2015DanmarkScratch (5 kilometer) U/17, 8/1-2015
Desimpelaere, Victor Fuhrmann2015DanmarkParløb (12,5 kilometer) U/15, 8/1-2015
Heine, Oliver2015DanmarkParløb (12,5 kilometer) U/15, 8/1-2015
Larsen, Mathias Alexander Erik2015DanmarkParløb (25 kilometer) U/17, 22/1-15
Lilliendal, Anders2015DanmarkParløb (25 kilometer) U/17, 22/1-15
Larsen, Mathias Alexander Erik2015DanmarkUdskilningsløb U/17, 22/1-15
Larsen, Mathias Alexander Erik2015DanmarkScratch (5 kilometer) U/17, 22/1-15
Larsen, Ruben Zilas2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Sprinter Omnium U/15
Solgaard Nielsen, Alexander2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Sprint Heat 1, U/15
Larsen, Ruben Zilas2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Sprint Heat 2, U/15
Larsen, Ruben Zilas2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Sprint Heat 3, U/15
Wulff Andersen, Noah2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Omnium U11 & U13
Nykjær Vædeled Roed, Emil2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Samlet (U/15)
Johansen Graungaard, Julius2015DanmarkScratch, U19 27.10.15
Wacker, Ludvig Anton2015DanmarkScratch, U17 27.10.15
Wandahl, Frederik2015DanmarkUdskilningsløb, U17 27.10.15
Tougaard Toft, Casper2015DanmarkPointløb U/17, 03.11.2015
Cronqvist, Tim Vang2015DanmarkBarbados Pointløb U/19, 03.11.2015
Rønhede, Thorolf2015DanmarkPointløb U/17, 03.11.2015
Wacker, Ludvig Anton2015DanmarkScratch (20 omgange) U/17, 03.11.2015 (1)
Busk, Peter2015DanmarkScratch (20 omgange) U/17, 03.11.2015 (2)
Hansen, Marcus Sander2015DanmarkPointløb U/17, 19.11.2015
Busk, Peter2015DanmarkScratch (20 omgange) U/17, 19.11.2015
Lilliendal, Anders2015DanmarkScratch (20 omgange) U/17, 19.11.2015
Wandahl, Frederik2015DanmarkPointløb (24 omgange) U/17, 19.11.2015
Lilliendal, Anders2015DanmarkParløb (40 omgange) U/17, 19.11.2015
Munch, Malthe2015DanmarkParløb (40 omgange) U/17, 19.11.2015
Hansen, Marcus Sander2015DanmarkBarbados Pointløb U/17, 03.12.2015
Wandahl, Frederik2015DanmarkScratch (20 omgange) U/17, 03.12.2015
Wulff Frederiksen, Oliver2015DanmarkScratch (20 omgange) U/17, 03.12.2015
Wandahl, Frederik2015DanmarkBarbados Pointløb U/17, 03.12.2015
Larsen, Mathias Alexander Erik2015DanmarkUdskilningsløb U/19, 03.12.2015
Hansen, Marcus Sander2015DanmarkParløb (20 minutter) U/17, 03.12.2015
Wulff Frederiksen, Oliver2015DanmarkParløb (20 minutter) U/17, 03.12.2015
Joensen, Jakob2014DanmarkScratch, 9/1-14
Olander Hjort, Mads2014DanmarkLinieløb (4 kilometer med Derny) 9/1-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkScratch (18 omgange) 9/1-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkTempo pointløb (20 omgange) 9/1-14
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkPointhandicap (24 omgange) 23/1-14
Joensen, Jakob2014DanmarkPointhandicap (24 omgange) 23/1-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkLinieløb (4 kilometer) 23/1-14
Mikkelsen, Christian2014DanmarkLinieløb (4 kilometer) 23/1-14
Berthol Hansen, Timothy2014DanmarkFørst til mølle, 13/2-14
Larsen, Mathias Alexander Erik2014DanmarkScratch (4 kilometer) 13/2-14
Joensen, Jakob2014DanmarkUdskilningsløb, 13/2-14
Berthol Hansen, Timothy2014DanmarkDanmarksmesterskab, Omnium, B/U
Lilliendal, Anders2014DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, U/15
Larsen, Ruben Zilas2014DanmarkKay Werners mindeløb, Omnium
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkParløb U/17 (40 omgange) 9/10-14
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkParløb U/17 (40 omgange) 9/10-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkPointløb U/17 (20 omgange) 23/10-14
Rodenberg Madsen, Frederik2014DanmarkScratch U-19, 23/10-14
Gude, Lucas Norman2014DanmarkSpurtløb U/17, 23/10-14
Rodenberg Madsen, Frederik2014DanmarkUdskilningsløb U-19, 23/10-14
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkParløb U-17 (15 kilometer) 23/10-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkParløb U-17 (15 kilometer) 23/10-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkScratch U/17 (4 kilometer) 01/11-2014
Kron, Andreas Lorentz2014DanmarkPointløb U/19 (6 kilometer) 01/11-2014
Rodenberg Madsen, Frederik2014DanmarkUdskilningsløb U/19, 01/11-2014
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkParudskilningsløb U/17, 01/11-2014
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkParudskilningsløb U/17, 01/11-2014
Malmberg, Matias Gunnar2014DanmarkScratch (24 omgange) U/17, 27/11-14
Stokbro Nielsen, Andreas2014DanmarkPointløb (24 omgange) U/19, 27/11-14
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkUdskilningsløb U/17, 17/11-14
Wallin, Rasmus Bøgh2014DanmarkUdskilningsløb U/19, 27/11-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkParløb (15 kilometer) U/17, 27/11-14
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkParløb (15 kilometer) U/17, 27/11-14
Larsen, Mathias Alexander Erik2014DanmarkUdskilningsløb U/17, 04/12-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkScratch (24 omgange) U/17, 04/12-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkParløb (20 kilometer) U/17, 04/12-14
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkParløb (20 kilometer) U/17, 04/12-14
Skovgaard, Mikkel Hjordkvist2014DanmarkOmnium U/15, 30/11-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkScratch (15 omgange) U/17, 28/12-14
Birkemose, Arne2014DanmarkKombinationsløb (20 omgange) U/19, 28/12-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkKombinationsløb (20 omgange) U/17, 28/12-14
Lund Pedersen, Rasmus2014DanmarkPrograsivt pointløb (20 omgange) U/19, 28/12-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkUdskilningsløb (20 omgange) U/17, 28/12-14
Høj Jørgensen, Jens2014DanmarkLinieløb over ukendt distance, U/19, 28/12-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkParløb (50 omgange) U/17-U/19, 28/12-14
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkParløb (50 omgange) U/17-U/19, 28/12-14
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkPointhandicap (18 omgange) U/17-U/19, 30/12-14
Larsen, Mathias Alexander Erik2014DanmarkPoint handicap (16 omgange) U17-U19, 30/12-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkParløb (15 kilometer) U17, 30/12-14
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkParløb (15 kilometer) U17, 30/12-14
Gylling, Andreas Holm2013DanmarkScratch (25 omgange) 10/1-13
Andersen, Bjarke2013DanmarkTempo pointløb (20 omgange) 10/1-13
Haslund, Peter2013DanmarkParløb Drenge/Piger (12,5 kilometer) 17/1-13
Wulff Frederiksen, Oliver2013DanmarkParløb Drenge/Piger (12,5 kilometer) 17/1-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkBarbados pointløb (20 omgange) 21/2-13
Wallin, Rasmus Bøgh2013DanmarkScratch (3 kilometer) 21/2-13
Frank, Martin Holritz2013DanmarkScratch (3 kilometer) 31/10-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkUdskilningsløb, 31/10-13
Joensen, Jakob2013DanmarkPointhandicap (16 omgange) 31/10-13
Dahl Pedersen, Mathias2013DanmarkScratch (4 kilometer) 7/11-13
Kron, Andreas Lorentz2013DanmarkLinieløb (5 kilometer m. Derny) 7/11-13
Berthol Hansen, Timothy2013DanmarkLinieløb (5 kilometer m. Derny) 7/11-13
Nykvist Larsen, Christian2013DanmarkUdskilningsløb, 7/11-13
Rosager, Oscar Bjørn2013DanmarkPointhandicap (24 omgange) 7/11-13
Kaimer Eriksen, Kristian2013DanmarkHandicap race (6 omgange) 7/11-13
Joensen, Jakob2013DanmarkScratch (3 kilometer) 21/11-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkBarbados pointløb (14 omgange) 21/11-13
Kaimer Eriksen, Kristian2013DanmarkBarbados pointløb (14 omgange) 21/11-13
Rodenberg Madsen, Frederik2012DanmarkBarbados pointløb (18 omgange) 6/12-12
Bohé Jørgensen, Frederik2012DanmarkDM B&U, Sprint U17
Hartvig, Daniel Henning2012DanmarkDM B&U, 1000 m på tid U17
Hartvig, Daniel Henning2012DanmarkDM B&U, Indv. Forfølgelsesløb, 3 km U17
Pedersen, Casper Phillip2012DanmarkDM B&U, Pointløb, 12 km. U17
Pedersen, Casper Phillip2012DanmarkDM B&U, Samlet U17
Wallin, Rasmus Bøgh2012DanmarkDM B&U, 3000 m holdforfølgelsesløb U17
Hartvig, Daniel Henning2012DanmarkDM B&U, 3000 m holdforfølgelsesløb U17
Nykvist Larsen, Christian2012DanmarkDM B&U, 3000 m holdforfølgelsesløb U17
Pedersen, Casper Phillip2012DanmarkDM B&U, 3000 m holdforfølgelsesløb U17
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2012DanmarkDBC Parløbsmesterskaber, U17
Stokbro Nielsen, Andreas2012DanmarkDBC Parløbsmesterskaber, U17
Rodenberg Madsen, Frederik2012DanmarkScratch (4 kilometer) 25/10-12
Andersen, Bjarke2012DanmarkBarbados pointløb (18 omgange) 25/10-12
Kron, Andreas Lorentz2012DanmarkUdskilningsløb, 25/10-12
Correl Roesgarth, Rasmus2012DanmarkPointløb (21 omgange) 8/11-12
Wang, Emil2012DanmarkDerny pace (7,5 kilometer) 8/11-12
Bak Klaris, Magnus2012DanmarkPointshandicap (18 omgang) 8/11-12
Cronqvist, Tim Vang2012DanmarkScratch (4 kilometer) 8/11-12
Høyer Hansen, Marcus2012DanmarkScratch (3 kilometer) 15/11-12
Lund Andresen, Andreas2012DanmarkScratch (3 kilometer) 15/11-12
Rodenberg Madsen, Frederik2012DanmarkUdskilningsløb, 15/11-12
Rahbæk Petersen, Magnus2012DanmarkUdskilningsløb, 15/11-12
Corell, Mads2012DanmarkParløb (15 kilometer) 15/11-12
Vinding, Gustav Chalmer 2012DanmarkParløb (15 kilometer) 15/11-12
Nykvist Larsen, Christian2012DanmarkBarbados pointløb (18 omgange) 6/12-12
Johansson, Mathis2012DanmarkUdskilningsløb, 6/12-12
Corell, Mads2012DanmarkLinieløb (5 kilometer med Derny i 4 kilometer) 6/12-12
Rodenberg Madsen, Frederik2012DanmarkLinieløb (5 kilometer med Derny i 4 kilometer) 6/12-12
Corell, Mads2012DanmarkParløb (20 kilometer) 29/12-12
Jensen, Daniel O.2012DanmarkParløb (20 kilometer) 29/12-12
Kron, Andreas Lorentz2011DanmarkParløb (10 kilometer) 13/1-11
Stokbro Nielsen, Andreas2011DanmarkParløb (10 kilometer) 13/1-11
Wallin, Rasmus Bøgh2011DanmarkScratch (4 kilometer) 20/1-11
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2011DanmarkPointshandicap (18 omgange) 20/1-11
Juul, Sebastian2011DanmarkLinieløb (3 kilometer) 20/1-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkUdskilningsløb, 20/1-11
Bohé Jørgensen, Frederik2011DanmarkHoldsprint (3 omgange) 27/1-11
Hartvig, Daniel Henning2011DanmarkHoldsprint (3 omgange) 27/1-11
Thurup Laursen, Mathias Emil2011DanmarkHoldsprint (3 omgange) 27/1-11
Jensen, Daniel O.2011DanmarkParløb for mini-ryttere (10 kilometer) 27/1-11
Wang, Jonas2011DanmarkParløb for mini-ryttere (10 kilometer) 27/1-11
Thurup Laursen, Mathias Emil2011DanmarkItaliensk Jagtløb, 13/10-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkHandicap race (10 omgange), 23/10-11
Helleskov Busk, Elias2011DanmarkUdskilningsløb, 17/11-11
Corell, Mads2011DanmarkScratch (4 kilometer), 17/11-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkKeirin (8 omgange), 17/11-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkScratch (4 kilometer), 1/12-11
Helleskov Busk, Elias2011DanmarkUdskilningsløb, 1/12-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkScratch (5 kilometer) 15/12-11
Helleskov Busk, Elias2011DanmarkScratch (4 kilometer) 15/12-11
Helleskov Busk, Elias2011DanmarkUdskilningsløb, 15/12-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkPointhandicap (18 omgange) 29/12-11
Corell, Mads2011DanmarkScratch (6 kilometer) 29/12-11
Corell, Mads2011DanmarkParløb (15 kilometer) 29/12-11
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2011DanmarkParløb (15 kilometer) 29/12-11
Ravnsholt Olsen, Emil2010DanmarkHandicap (10 omgange), 21/1-10
Degn Larsen, Casper2010DanmarkDerny-pace (7,5 kilometer), 21/1-10
Bigum, Simon2010DanmarkPointløb (24 omgange), 21/1-10
Sterobo, Rasmus Brandstrup 2010DanmarkScratch (5 kilometer), 21/1-10
Hjortnæs, Alexander2010DanmarkParløb (15 kilometer), 21/1-10
Lander, Alexander2010DanmarkParløb (15 kilometer), 21/1-10
Møller Nielsen, Mathias2010DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Samlet
Krigbaum, Mathias Wickmann2010DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Pointløb (24 omgange)
Møller Nielsen, Mathias2010DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Scratch (4 kilometer)
Hansen, Kenni2010DanmarkPointløb (18 omgange), 14/1-10
Rasch Jensen, Marc2010DanmarkScratch (3 kilometer), 14/1-10
Helleskov Busk, Elias2010DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Scratch (16 omgange)
Pedersen, Casper Phillip2010DanmarkLinieløb, 18/11-10
Helleskov Busk, Elias2010DanmarkScratch (4 kilometer) 16/12-10
Lindberg Mortensen, Mathias2010DanmarkUdskilningsløb, 16/12-10
Krigbaum, Mathias Wickmann2010DanmarkPointshandicap (16 omgange) 30/12-10
Lander, Alexander2010DanmarkParløb (15 kilometer) 30/12-10
Poulsen, Jonas2010DanmarkParløb (15 kilometer) 30/12-10
Krigbaum, Mathias Wickmann2009DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, linieløb (5 kilometer)
Thomsen, Steffen2009DanmarkDerny Pace (30 omgange), 30/12-09
Poulsen, Jonas2009DanmarkPointhandicap (18 omgange), 30/12-09
Folsach, Casper2009DanmarkParløb (15 kilometer), 30/12-09
Thomsen, Steffen2009DanmarkParløb (15 kilometer), 30/12-09
Bertelsen, Jakob2009DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, linieløb (5 kilometer)
Gaál, Simon2009DanmarkScratch (3 kilometer), 10/12-09
Lander, Alexander2009DanmarkPointløb (15 omgange), 10/12-09
Folsach, Casper2009DanmarkParudskilningsløb, 10/12-09
Krigbaum, Mathias Wickmann2009DanmarkParudskilningsløb, 10/12-09
Hjortnæs, Alexander2009DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Pointløb (20 omgange)
Møller Nielsen, Mathias2009DanmarkPointløb (18 omgange), 26/11-09
Bradtberg, Thore2009DanmarkHoldsprint, 26/11-09
Helleskov Busk, Elias2009DanmarkHoldsprint, 26/11-09
Sandstød, Michel2009DanmarkHoldsprint, 26/11-09
Krigbaum, Mathias Wickmann2009DanmarkUdskilningsløb, 26/11-09
Schwartz, Frederik Bjørke2009DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer), 26/11-09
Degn Larsen, Casper2009DanmarkScratch (3 kilometer), 26/11-09
Christensen, Dennis Daniel2009DanmarkParløb (50 omgange), 26/11-09
Sandstød, Michel2009DanmarkParløb (50 omgange), 26/11-09
Krigbaum, Mathias Wickmann2009DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Tempoløb (16 omgange)
Ravnsholt Olsen, Emil2009DanmarkBanerytternes Understøttelsesforenings Løb, Pointhandicap (18 omgange)
Kreutzfeldt, Christian2009DanmarkBanerytternes Understøttelsesforenings Løb, Spurtløb (15 omgange)
Poulsen, Jonas2009DanmarkAustralsk par-forfølgelsesløb (20 omgange) 15/11-09
Thygesen, Kasper Dahl2009DanmarkAustralsk par-forfølgelsesløb (20 omgange) 15/11-09
Helleskov Busk, Elias2009DanmarkClaus Dalsgaard a/s Ungdoms Cup, Scratch (4 kilometer)
Mielke, Daniel2009DanmarkScratch (4 kilometer), 5/11-09
Krigbaum, Mathias Wickmann2009DanmarkLinieløb (10 omgange), 5/11-09
Søeberg Hovmand, Emil2009DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer), 5/11-09
Greve, Matias2009DanmarkUdskilningsløb, 5/11-09
Hjortnæs, Alexander2009DanmarkPointløb (18 omgange), 5/11-09
Lander, Alexander2009DanmarkParløb (10 kilometer) 15/1-09
Poulsen, Jonas2009DanmarkParløb (10 kilometer) 15/1-09
Norman Hansen, Lasse2009DanmarkVintermesterskab, 1000 meter på tid, 8/1-09
Enevoldsen, Jonathan2009DanmarkVintermesterskab, Sprint, 8/1-09
Amstrup Madsen, Nicolas2009DanmarkParløb (50 omgange), 8/1-09
Sehested Pedersen, Mark2009DanmarkParløb (50 omgange), 8/1-09
Damgaard Christiansen, Anders2008DanmarkPointshandicap (18 omgange) 18/12-08
Bradtberg, Thore2008DanmarkPar-udskilningsløb, 18/12-08
Refsgaard, Sebastian2008DanmarkPar-udskilningsløb, 18/12-08
Møller Nielsen, Mathias2008DanmarkPointløb (20 omgange), 11/12-08
Norman Hansen, Lasse2008DanmarkDerny pace (7,5 kilometer) 11/12-08
Helleskov Busk, Elias2008DanmarkB.U.s præmieløb, Pointløb (15 omgange) 27/11-08
Schmidt, Thomas Grand2008DanmarkB.U.s præmieløb, Scratch (5 kilometer) 27/11-08
Norman Hansen, Lasse2008DanmarkB.U.s præmieløb, Udskilningsløb, 27/11-08
Byrgesen, Niki2008DanmarkScratch (5 kilometer) 13/11-08
Hjortnæs, Alexander2008DanmarkSpurtløb (15 omgange) 13/11-08
Søeberg Hovmand, Emil2008DanmarkDerny pace (30 omgange) 13/11-08
Byrgesen, Niki2008DanmarkTempoløb (20 omgange) 13/11-08
Mielke, Daniel2008DanmarkPointløb (20 omgange) 13/11-08
Krog, Kristian2008DanmarkScratch (4 kilometer) 13/11-08
Mott, Lasse2008DanmarkScratch (3 kilometer) 30/10-08
Degn Larsen, Casper2008DanmarkHandicap (10 omgange) 30/10-08
Greve, Matias2008DanmarkScratch (4 kilometer) 2/10-08
Greve, Matias2008DanmarkDerny pace (7,5 kilometer) 2/10-08
Schmidt, Thomas Grand2008DanmarkUdskilningsløb, 2/10-08
Schmidt, Thomas Grand2008DanmarkScratch (3 kilometer) 3/4-08
Lander, Sebastian2008DanmarkUdskilningsløb, 17/1-08
Greve, Matias2008DanmarkParløb (15 kilometer) 17/1-08
Norman Hansen, Lasse2008DanmarkParløb (15 kilometer) 17/1-08
Norman Hansen, Lasse2008DanmarkVintermesterskab i sprint, 10/1-08
Lander, Sebastian2008DanmarkVintermesterskab i 1000 m på tid, 10/1-08
Dencker, Andreas2008DanmarkUdskilningsløb, 10/1-08
Enevoldsen, Jonathan2007DanmarkHandicap (10 omgange) 29/12-07
Munk Andersen, Mathias2007DanmarkPointløb (18 omgange) 29/12-07
Lander, Sebastian2007DanmarkScratch (4 kilometer) 20/12-07
Bertelsen, Jakob2007DanmarkProgressivt pointløb (16 omgange) 20/12-07
Lander, Sebastian2007DanmarkTempoløb (20 omgange) 20/12-07
Hansen, Dion Jimmy2007DanmarkScratch (4 kilometer) 20/12-07
Mielke, Daniel2007DanmarkParløb (15 kilometer) 20/12-07
Schmidt, Thomas Grand2007DanmarkParløb (15 kilometer) 20/12-07
Norman Hansen, Lasse2007DanmarkB.U.s præmieløb, Scratch (4 kilometer) 22/11-07
Enevoldsen, Jonathan2007DanmarkB.U.s præmieløb, Tempoløb (16 omgange) 22/11-07
Lander, Sebastian2007DanmarkB.U.s præmieløb, Udskilningsløb, 22/11-07
Lander, Sebastian2007DanmarkPointløbhandicap (6 kilometer) 22/11-07
Dencker, Andreas2007DanmarkSpurtløb (12 omgange) 22/11-07
Bradtberg, Thore2007DanmarkTempoparløb (30 omgange) 22/11-07
Enevoldsen, Jonathan2007DanmarkTempoparløb (30 omgange) 22/11-07
Øllegaard, Mathias2007DanmarkScratch (4 kilometer) 15/11-07
Norman Hansen, Lasse2007DanmarkPointløb (6 kilometer) 15/11-07
Bradtberg, Thore2007DanmarkSprint, 20/9-07
Lander, Sebastian2007DanmarkDerny pace (30 omgange) 15/2-07
Lander, Sebastian2007DanmarkParløb (15 kilometer) 18/1-07
Rytter Ravn, Samuel2007DanmarkParløb (15 kilometer) 18/1-07
Dige Bach, Mathias2007DanmarkParløb (10 kilometer) 18/1-07
Nielsen, Sebastian2007DanmarkParløb (10 kilometer) 18/1-07
Rytter Ravn, Samuel2007DanmarkVintermesterskab i sprint, 4/1-07
Schiøler, Mikkel2007DanmarkVintermesterskab i 1000 meter på tid, 4/1-07
Hedekær Olsen, Niels2007DanmarkLinieløb (10 omgange) 4/1-07
Lander, Sebastian2006DanmarkB.U.s Ungdomsomnium, Samlet, 14/12-06
Mørkøv, Jacob2006DanmarkB.U.s Ungdomsomnium, 1. afdeling, 500 meter på tid, 14/12-06
Larsen, Thorvald2006DanmarkB.U.s Ungdomsomnium, 2. afdeling, Pointløb (24 omgange) 14/12-06
Lander, Sebastian2006DanmarkB.U.s Ungdomsomnium, 3. afdeling, Udskilningsløb, 14/12-06
Lander, Sebastian2006DanmarkB.U.s Ungdomsomnium, 4. afdeling, Australsk forfølgelsesløb (2,5 kilometer) 14/12-06
Christensen, Dennis Daniel2006DanmarkLinieløb (10 omgange) 14/12-06
Norman Hansen, Lasse2006DanmarkProgressivt pointløb (16 omgange) 14/12-06
Christensen, Dennis Daniel2006DanmarkUdskilningsløb, 7/12-06
Øllegaard, Morten2006DanmarkScratch (5 kilometer) 7/12-06
Henriksen, Patrick Ruben2006DanmarkPointhandicap (16 omgange) 7/12-06
Lander, Sebastian2006DanmarkSpurtløb (12 omgange) 30/11-06
Thomassen, Rasmus H.2006DanmarkLinieløb (10 omgange) 30/11-06
Øllegaard, Mathias2006DanmarkHandicap (8 omgange) 30/11-06
Greve, Matias2006DanmarkParløb (50 omgange) 30/11-06
Grønlund, Mikkel2006DanmarkParløb (50 omgange) 30/11-06
Lander, Sebastian2006DanmarkScratch (4 kilometer) 23/11-06
Bradtberg, Thore2006DanmarkScratch (3 kilometer) 23/11-06
Rytter Ravn, Samuel2006DanmarkSpurtløb (12 omgange) 23/11-06
Schjønnemann, Kristoffer2006DanmarkUdskilningsløb, 23/11-06
Rytter Ravn, Samuel2006DanmarkHandicap (10 omgange) 23/11-06
Quaade, Rasmus Christian2006DanmarkBegynderløbet, Linieløb (8 omgange) 16/11-06
Kreutzfeldt, Christian2006DanmarkUngdomsomnium, 6/10-06
Schmidt, Thomas Grand2006DanmarkPointløb (12 omgange) 6/10-06
Schmidt, Thomas Grand2006DanmarkLinieløb (2 kilometer) 6/10-06
Mørkøv, Jacob2006DanmarkDBC`s 125 års jubilæums stævne, Linieløb (15 omgange) 7/5-06
Enevoldsen, Jonathan2006DanmarkPointløb (10 omgange) 7/5-06
Damm, Rasmus Richter2006DanmarkPointhandicap (18 omgange) 7/5-06
Mørkøv, Jacob2006DanmarkUdskilningsløb, 7/5-06
Mørkøv, Jacob2006DanmarkSprint, 9/3-06
Lander, Sebastian2006DanmarkUdskilningsløb, 15/1-06
Lander, Sebastian2006DanmarkVintermesterskab for juniorer, Samlet, 8/1-06
Lander, Sebastian2006DanmarkVintermesterskab for juniorer, 1. afd., Pointløb, 8/1-06
Lander, Sebastian2006DanmarkVintermesterskab for juniorer, 2. afd., Udskilningsløb, 8/1-06
Lander, Sebastian2006DanmarkVintermesterskab for juniorer, 3. afd., Sprint, 8/1-06
Lander, Sebastian2006DanmarkVintermesterskab for juniorer, 4. afd., Australsk forfølgelsesløb (2,5 kilometer), 8/1-06
Bjerremand Jensen, Anders2005DanmarkPost Danmarks Mini Parløb, 29/12-05
Nielsen, Sebastian2005DanmarkPost Danmarks Mini Parløb, 29/12-05
Lander, Sebastian2005DanmarkProgressivt pointløb (20 omgange) 15/12-05
Lander, Sebastian2005DanmarkHandicap, 15/12-05
Kristiansen, Thomas2005DanmarkUdskilningsløb, 1/12-05