CykelrytterÅrLandKommentar
Klementowski, Kornel2017; 4.etapePolen4. etape
Mollerup, Martin Omarsson2017; 3.etapeDanmark3. etape
Maciejuk, Filip2017; 2.etapePolen2. etape
Masiulis, Denas2017; 1.etape(b)Litauen1. etape (b)
Albanowski, Kajetan2017; 1.etape(a)Polen1. etape (a)
Rudyk, Bartosz2016; 4.etapePolen4. etape
Happke, Luca Felix2016; 3.etapeTyskland3. etape
Maciejuk, Filip2016; 2.etapePolen2. etape
Hoppezak, Vincent2016; 1.etape(b)Holland1. etape (b)
Ambrosius, Carlos2016; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Heinschke, Leon2016; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Hollmann, Juri Peter2016; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Müller, Tom2016; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Petereit, Janik2016; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Kulisch, Erik2016; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Aniolkowski, Stanislaw2015; 4.etapePolen4. etape
Norsgaard Jørgensen, Mathias2015; 3.etapeDanmark3. etape
Sajnok, Szymon Wojciech2015; 2.etapePolen2. etape
Detant, Yannick2015; 1.etape(b)Holland1. etape (b)
Banusch, Richard2015; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Beran, Andy2015; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Ambrosius, Carlos2015; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Flicke, Bastian2015; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Kanter, Max2015; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Banaszek, Alan2014; 4.etapePolen4. etape
Van den Berg, Julius2014; 3.etapeHolland3. etape
Ivashkin, Anton2014; 2.etapeHviderusland2. etape
Norsgaard Jørgensen, Mathias2014; 1.etape(b)Danmark1. etape (b)
Frahm, Jasper2014; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Franz, Marcel2014; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Kanter, Max2014; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Rohde, Louis2014; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Schlott, Julius2014; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Zetzsche, Till2014; 1.etape(a)Tyskland1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
Van Der Duin, Patrick2013; 4.etapeHolland4. etape
Strokau, Vasili2013; 3.etapeHviderusland3. etape
Pawlak, Tobiasz2013; 2.etapePolen2. etape
Lis, Tobiasz Jan2013; 1.etape(b)Polen1. etape (b)
Gutek, Mikolaj2013; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
Krzywda, Patryk2013; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
Lis, Tobiasz Jan2013; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
Pawlak, Tobiasz2013; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
Talaga, Patryk2013; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
Wewiór, Patryk2013; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
Wedler, Tristan2012; 4.etapeTyskland4. etape
Wedler, Tristan2012; 3.etapeTyskland3. etape
Mordvintsev, Kirill2012; 2.etapeKasakhstan2. etape
Rickaert, Jonas2012; 1.etape(b)Belgien1. etape (b)
Brygier, Dawid2012; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
Hercog, Jakub2012; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
Karbowy, Marcin2012; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
Sykala, Wojciech2012; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
Szelag, Gracjan2012; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
Wilgus, Wojciech2012; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
Komisarek, Patryk2011; 4.etapePolen4. etape
Rickaert, Jonas2011; 3.etapeBelgien3. etape
Leemans, Rob2011; 2.etapeBelgien2. etape
Tkadlec, Ondrej2011; 1.etape(b)Tjekkiet1. etape (b)
Jeziorski, Rafal2011; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
Klasinski, Lukasz2011; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
Komisarek, Patryk2011; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
Michcinski, Michal2011; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
Mikulicz, Mateusz2011; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
Trepkowski, Mateusz2011; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
Khviyuzov, Kanstantsin2010; 4.etapeHviderusland4. etape
Van Brabant, Yannick2010; 3.etapeBelgien3. etape
Zharoven, Nikita2010; 2.etapeHviderusland2. etape
Leemans, Rob2010; 1.etape(b)Belgien1. etape (b)
Grigoryev, Alexander2010; 1.etape(a)Rusland1. etape (a) (Holdtidskørsel) Moscow
Kapralov, Nikita2010; 1.etape(a)Rusland1. etape (a) (Holdtidskørsel) Moscow
Manakov, Victor2010; 1.etape(a)Rusland1. etape (a) (Holdtidskørsel) Moscow
Matrosov, Alexander2010; 1.etape(a)Rusland1. etape (a) (Holdtidskørsel) Moscow
Breyne, Jonathan2009; 4.etapeBelgien4. etape
Dolata, Michal2009; 3.etapePolen3. etape
Barkschat, Tobias2009; 2.etapeTyskland2. etape
Koch, Michel2009; 1.etapeTyskland1. etape
Wisniowski, Lukasz2009;PolenProlog
Komisarek, Artur2008; 4.etapePolen4. etape
Toporishchev, Maxim2008; 3.etapeRusland3. etape
Komisarek, Artur2008; 2.etapePolen2. etape
Piotrowicz, Pawel2008; 1.etape(b)Polen1. etape (b)
Bartkiewicz, Dorian2008; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
Kwiatkowski, Michal2008; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
Owsian, Lukasz2008; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
Pokwicki, Patryk2008; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
Rynkowski, Rafal2008; 1.etape(a)Polen1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
Smigrowski, Kamil2007; 4.etapePolen4. etape
Novikov, Nikita2007; 3.etapeRusland3. etape
Baranov, Kirill2007; 2.etapeRusland2. etape
Kwiatkowski, Michal2007; 1.etapePolen1. etape
Kwiatkowski, Michal2007;PolenProlog
Maximov, Roman2006; 4.etapeRusland4. etape
Maximov, Roman2006; 3.etapeRusland3. etape
Reckweg, Morten2006; 2.etapeDanmark2. etape
Sagan, Juraj2006; 1.etapeSlovakiet1. etape
Kittel, Marcel2006;TysklandProlog