CykelrytterÅrLandKommentar
Dam Nielsen, Henrik2017DanmarkMaster DM Sprint Omnium, H40
Offersgaard, Jesper Falden2017DanmarkMaster DM Sprint Omnium, H50
Møller, Jan2017DanmarkMaster DM Sprint Omnium, H60
Aagaard Hansen, Tobias2017DanmarkOdense stævne, Pointløb (20 omgange) B-klasse, 13.01.2017
Aagaard Hansen, Tobias2017DanmarkOdense stævne, kombinationsløb - point og udskilningsløb (24 omgange) B-klasse, 13.01.2017
Aagaard Hansen, Tobias2017DanmarkOdense stævne, Scratch (15 omgange) B-klasse, 13.01.2017
Aagaard Hansen, Tobias2017DanmarkOdense stævne, Pointløb (20 omgange) 20.01.2017
Aagaard Hansen, Tobias2017DanmarkOdense stævne, Linieløb over ukendt distance, 20.01.2017
Heine, Oliver2017DanmarkOdense stævne, Parløb (60 omgange) B-klasse, 20.01.2017
Kisum, Magnus2017DanmarkOdense stævne, Parløb (60 omgange) B-klasse, 20.01.2017
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkSupersprint (1.250 meter) 21/1-2016
Wulff Frederiksen, Brian2016DanmarkScratch (4 kilometer) B-klassen, 21.01.2016
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2016DanmarkScratch (380 meter) 21.01.2016
Price-Pejtersen, Johan2016DanmarkScratch, B-klasse, 30/1-2016
Berling, Michael2016DanmarkUdskilningsløb, B-klasse, 30/1-2016
Rosenmeyer, Frederik2016DanmarkPointløb, B-klasse, 30/1-2016
Berling, Michael2016DanmarkOmnium sammenlagt, B-klasse, 30/1-2016
Ranneries, Christian2016DanmarkOmnium Aarhus, 1. afdeling Scratch, Klasse B, 03.06.2016
Ranneries, Christian2016DanmarkOmnium Aarhus, 2. afdeling Udskilningsløb, Klasse B, 03.06.2016
Johansen, Amund Norman Otto2016DanmarkOmnium Aarhus, 3. afdeling Spurtløb, Klasse B, 03.06.2016
Ranneries, Christian2016DanmarkOmnium Aarhus, Samlet, Klasse B, 03.06.2016
Helleshøj Buch, Svend2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 1. afdeling Udskilningsløb, Klasse B, 04.06.2016
Helleshøj Buch, Svend2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 2. afdeling Scratch, Klasse B, 04.06.2016
Lyngbye, Jan Birke2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, 3. afdeling Pointløb, Klasse B, 04.06.2016
Helleshøj Buch, Svend2016DanmarkGP Frederikshøj Omnium Aarhus, Samlet, Klasse B, 04.06.2016
Moberg Jørgensen, Christian2016DanmarkGert Franks Æresløb (B-Finale)
Perto, Jonas Nygaard2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Udskilningsløb C-klasse, 09.10.2016
Malmberg, Matias Gunnar2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Pointløb (24 omgange) B-klasse, 09.10.2016
Perto, Jonas Nygaard2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Spurtløb (15 omgange) C-klasse, 09.10.2016
Malmberg, Matias Gunnar2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Scratch (20 omgange) B-klasse, 09.10.2016
Perto, Jonas Nygaard2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Scratch (15 omgange) C-klasse, 09.10.2016
Malmberg, Matias Gunnar2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Udskilningsløb, B-klasse, 09.10.2016
Klinge, Aksel2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Parløb (40 omgange) B-klasse, 09.10.2016
Aagaard Hansen, Tobias2016DanmarkÅbningsstævne Odense, Parløb (40 omgange) B-klasse, 09.10.2016
Rosing, Magnus Tuxen2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Pointløb (30 omgange) B-klasse, 13.10.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Udskilningsløb, C-klasse, 13.10.2016
Omarsson Mollerup, Martin2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Udskilningsløb, B-klasse, 13.10.2016
Rønhede, Thorolf2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Scratch (20 omgange) C-klasse, 13.10.2016
Price-Pejtersen, Johan2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Scratch (30 omgange) B-klasse, 13.10.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Pointløb (30 omgange) C-klasse, 13.10.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Parløb (60 omgange) C-klasse, 13.10.2016
Andreasson, Sebastian2016DanmarkÅbningsløb Ballerup, Parløb (60 omgange) C-klasse, 13.10.2016
Funder Pedersen, Brian2016DanmarkOdense stævne, Udskilningsløb, 23.10.2016
Thomsen, Frederik2016DanmarkOdense stævne, Pointløb (30 omgange) 23.10.2016
Wandahl, Frederik2016DanmarkOdense stævne, Kombinationsløb (30 omgange) 23.10.2016
Perto, Rasmus Nygaard2016DanmarkOdense stævne, Kombinationsløb (20 omgange) 23.10.2016
Wandahl, Frederik2016DanmarkOdense stævne, Udskilningsløb, 23.10.2016
Heine, Oliver2016DanmarkOdense stævne, Parløb (60 omgange) B-klasse, 23.10.2016
Kisum, Magnus2016DanmarkOdense stævne, Parløb (60 omgange) B-klasse, 23.10.2016
Erringsøe, Thomas2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (B-Klassen), omnium, 1. afd., Scratch (20 omgange)
Due Kristensen, Mads2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (B-Klassen), omnium, 2. afd., Udskilningsløb
Erringsøe, Thomas2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (B-Klassen), omnium, 3. afd., Pointløb (20 omgange)
Erringsøe, Thomas2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (B-Klassen), omnium, Samlet
Skivild, Robin Juel2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (C-Klassen), omnium, 1. afd., Udskilningsløb
Skivild, Robin Juel2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (C-Klassen), omnium, 2. afd., Pointløb (15 omgange)
Skivild, Robin Juel2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (C-Klassen), omnium, 3. afd., scratch (15 omgange)
Skivild, Robin Juel2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb (C-Klassen), omnium, Samlet
Bolund Falkø, Silas2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Parløb (B-Klassen)
Solgaard Nielsen, Alexander2016DanmarkPeder Pedersens Mindeløb, Parløb (B-Klassen)
Petterson, Nikolaj2016DanmarkBallerup, Scratch (7,5 kilometer), (D-Klassen) 27.10.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (C-Klassen) 27.10.2016
Wandahl, Frederik2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (B-Klassen) 27.10.2016
Schandorff Iwersen, Emil2016DanmarkBallerup, Pointløb (D-Klassen) 27.10.2016
Andreasson, Sebastian2016DanmarkBallerup, Scratch (7,5 kilometer), (C-Klassen) 27.10.2016
Rasmussen, Mads2016DanmarkBallerup, Pointløb (30 omgange) 27.10.2016
Killisperger, Johannes2016DanmarkBallerup, Pointløb (30 omgange), (C/D-Klassen) 27.10.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkBallerup, Scratch (24 omgange), (C/U17) 01.11.2016
Hansen, Marcus Sander2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (B/U19) 01.11.2016
Larsen, Mathias Alexander Erik2016DanmarkBallerup, Scratch (24 omgange), (B/U19) 01.11.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (C/U17) 01.11.2016
Erringsø, Frederik2016DanmarkBallerup, Tempopointløb (C-Klassen) 24.11.2016
Greve, Matias2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (B-Klassen) 24.11.2016
Killisperger, Johannes2016DanmarkBallerup, Tempopointløb (D-Klassen) 24.11.2016
Heine, Oliver2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (C-Klassen) 24.11.2016
Hanssing, Jeppe2016DanmarkBallerup, Pointløb (B-Klassen) 24.11.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkBallerup, Parløb (100 omgange) (B/C/D-Klassen) 24.11.2016
Andreasson, Sebastian2016DanmarkBallerup, Parløb (100 omgange) (B/C/D-Klassen) 24.11.2016
Hansen, Marcus Sander2016DanmarkBallerup, Pointløb (30 omgange), (B-Klassen) 01.12.2016
Andreasson, Sebastian2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (C-Klassen) 01.12.2016
Hansen, Marcus Sander2016DanmarkBallerup, Udskilningsløb (B-Klassen) 01.12.2016
Andreasson, Sebastian2016DanmarkBallerup, Pointløb (30 omgange), (C-Klassen) 01.12.2016
Stampe, Daniel2016DanmarkBallerup, Scratch (24 omgange) D-klassen, 15.12.2016
Bendtsen, Tim2016DanmarkBallerup, Pointløb (30 omgange) C-klassen, 15.12.2016
Wacker, Ludvig Anton2016DanmarkBallerup, Scratch (24 omgange) B-klassen, 15.12.2016
Stampe, Daniel2016DanmarkBallerup, Pointløb (30 omgange) D-klassen, 15.12.2016
Busk, Peter2016DanmarkBallerup, Scratch (24 omgange) C-klassen, 15.12.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkBallerup, Parløb (15 kilometer) B/C/D-Klassen, 15.12.2016
Andreasson, Sebastian2016DanmarkBallerup, Parløb (15 kilometer) B/C/D-Klassen, 15.12.2016
Frederiksen, Mark2016DanmarkNytårsstævne Ballerup, Scratch (20 omgange) Klasse D, 29.12.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkNytårsstævne Ballerup, Udskilningsløb, Klasse C, 29.12.2016
Høy, Simon2016DanmarkNytårsstævne Ballerup, Pointløb (24 omgange) Klasse D, 29.12.2016
Hertz, Benjamin2016DanmarkNytårsstævne Ballerup, Scratch (20 omgange) Klasse C, 29.12.2016
Haislund, Gustav2015DanmarkScratch (4 kilometer) Klasse B, 8/1-2015
Trøigaard, Flemming2015DanmarkPointhandicap (4,5 kilometer) Klasse B, 8/1-2015
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkScratch (391 meter) 8/1-2015
Åkerstrøm, Dion2015DanmarkKeirin, 8/1-2015
Petersen, Nicolai2015DanmarkPointhandicap (4 kilometer) 22/1-15
Petersen, Nicolai2015DanmarkItaliensk jagtløb, 22/1-15
Sehested, Marc2015DanmarkItaliensk jagtløb, 22/1-15
Sørensen, Kim2015DanmarkItaliensk jagtløb, 22/1-15
Bendtsen, Tim2015DanmarkScratch (4 kilometer) 22/1-15
Åkerstrøm, Dion2015DanmarkScratch (391 meter) 22/1-15
Franzpötter, Bernhard2015DanmarkKeirin, 22/1-15
Franzpötter, Bernhard2015DanmarkGigantspurt (1,25 kilometer) 22/1-15
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Sprinter Omnium
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Scratch
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Sprint Heat (1)
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Pointløb
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkKay Werners Mindeløb, Sprint Heat (2)
Skovgaard, Mikkel Hjordkvist2015DanmarkNiels Fredborgs Æresløb, Samlet (B-klassen)
Hartvigsen, Sebastian2015DanmarkUdskilningsløb, Klasse-B 27.10.15
Kron, Lars Erik2015DanmarkScratch, Klasse-B 27.10.15
Hartvigsen, Sebastian2015DanmarkBarbadospointløb, Klasse-B 27.10.15
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkScratch 27.10.15
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkKeirin 27.10.15
Joensen, Jakob2015DanmarkSupersprint 27.10.15
Franzpötter, Bernhard2015DanmarkSprint (1) 03.11.2015
Risom, Tobias2015DanmarkScratch (24 omgange) Klasse B, 03.11.2015
Franzpötter, Bernhard2015DanmarkSprint (2) 03.11.2015
Thestrup, Kenneth2015DanmarkScratch (24 omgange) Klasse B, 19.11.2015
Haislund, Gustav2015DanmarkPointløb (24 omgange) Klasse B, 19.11.2015
Åkerstrøm, Dion2015DanmarkSupersprint (5 omgange) 19.11.2015
Haislund, Gustav2015DanmarkUdskilningsløb Klasse B, 19.11.2015
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkSupersprint (5 omgange) 03.12.2015
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2015DanmarkScratch (380 meter) 03.12.2015
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkKeirin (8 omgange) 23/1-14
Jensen, Kim Bo2014DanmarkItaliensk jagtløb, 23/1-14
Damberg, Kristoffer G.2014DanmarkItaliensk jagtløb, 23/1-14
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkItaliensk jagtløb, 23/1-14
Mielke, Anders2014DanmarkParløb (20 kilometer) 23/1-14
Mikkelsen, Christian2014DanmarkParløb (20 kilometer) 23/1-14
Frank, Martin Holritz2014DanmarkUdskilningsløb, 13/2-14
Franzpötter, Bernhard2014DanmarkHoldsprint, 13/2-14
Trøigaard, Flemming2014DanmarkHoldsprint, 13/2-14
Åkerstrøm, Dion2014DanmarkHoldsprint, 13/2-14
Franzpötter, Bernhard2014DanmarkKeirin, 13/2-14
Petersen, Nicolai2014DanmarkPointhandicap (24 omgange) 13/2-14
Mørkøv, Jacob2014DanmarkHandicapparløb (40 minutter) 13/2-14
Berthol Hansen, Timothy2014DanmarkHandicapparløb (40 minutter) 13/2-14
Dahl Pedersen, Mathias2014DanmarkPointløb, Klasse B (24 omgange) 9/10-14
Larsen, Mathias Alexander Erik2014DanmarkUdskilningsløb, Klasse C, 9/10-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkPointløb, Klasse C (20 omgange) 9/10-14
Berthol Hansen, Timothy2014DanmarkUdskilningsløb, Klasse B, 9/10-14
Lilliendal, Anders2014DanmarkScratch (12 omgange) Klasse C, 9/10-14
Jensen, Kim Bo2014DanmarkScratch (14 omgange) Klasse B, 9/10-14
Berling, Michael2014DanmarkOmnium, Klasse B, 9/10-14
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkOmnium, Klasse C, 9/10-14
Bak Klaris, Magnus2014DanmarkClaus Dalsgaards 4000m Holdmatch, CEC Amager, 23/10-14
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkClaus Dalsgaards 4000m Holdmatch, CEC Amager, 23/10-14
Stokbro Nielsen, Andreas2014DanmarkClaus Dalsgaards 4000m Holdmatch, CEC Amager, 23/10-14
Wallin, Rasmus Bøgh2014DanmarkClaus Dalsgaards 4000m Holdmatch, CEC Amager, 23/10-14
Jensen, Kim Bo2014DanmarkUdskilningsløb Klasse B, 23/10-14
Scharling, Henrik2014DanmarkScratch Klasse B (24 omgange) 23/10-14
Jensen, Kim Bo2014DanmarkLinieløb med Derny, Klasse B (5 kilometer) 01/11-2014
Bendtsen, Tim2014DanmarkFørst til mølle, Klasse B, 01/11-2014
Berling, Michael2014DanmarkCykelbanernes Cup, mini-omnium, Odense, B-klasse 16.11.2014
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkCykelbanernes Cup, mini-omnium, Odense, C-klasse 16.11.2014
Johansen Graungaard, Julius2014DanmarkParløb, Odense, B-klasse 16.11.2014
Kaimer Eriksen, Kristian2014DanmarkParløb, Odense, B-klasse 16.11.2014
Bendtsen, Tim2014DanmarkUdskilningsløb, Klasse B, 27/11-14
Haislund, Gustav2014DanmarkScratch (24 omgange) Klasse B, 27/11-14
Bohé Jørgensen, Frederik2014DanmarkHoldforfølgelsesløb, Cycling Elite Copenhagen - Amager, 27/11-14
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2014DanmarkHoldforfølgelsesløb, Cycling Elite Copenhagen - Amager, 27/11-14
Stokbro Nielsen, Andreas2014DanmarkHoldforfølgelsesløb, Cycling Elite Copenhagen - Amager, 27/11-14
Wallin, Rasmus Bøgh2014DanmarkHoldforfølgelsesløb, Cycling Elite Copenhagen - Amager, 27/11-14
Dahl Pedersen, Mathias2014DanmarkParløb (40 kilometer) U/19 og Klasse B, 27/11-14
Olander Hjort, Mads2014DanmarkParløb (40 kilometer) U/19 og Klasse B, 27/11-14
Frank, Martin Holritz2014DanmarkPointløb (30 omgange) Odense, 23/11-14
Frank, Martin Holritz2014DanmarkScratch (20 omgange) Odense, 23/11-14
Frank, Martin Holritz2014DanmarkUdskilningsløb, Odense, 23/11-14
Frank, Martin Holritz2014DanmarkOmnium, Odense, 23/11-14
Nykvist Larsen, Christian2014DanmarkPointløb, Klasse B, 04/12-14
Haislund, Gustav2014DanmarkSpurtløb, Klasse B, 04/12-14
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2014DanmarkHoldsprint, 13/12-14
Franzpötter, Bernhard2014DanmarkHoldsprint, 13/12-14
Åkerstrøm, Dion2014DanmarkHoldsprint, 13/12-14
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2014DanmarkKeirin, 14/12-14
Thomsen, Steffen2013DanmarkDerny Pace (7,5 kilometer) 10/1-13
Liljeroth, Lars2013DanmarkUdskilningsløb, 10/1-13
Sørensen, Nichlas Eberhardt2013DanmarkLinieløb (4 kilometer med derny) 10/1-13
Bugge Andersen, Mads2013DanmarkBarbados pointløb (20 omgange) 10/1-13
Dideriksen, Amalie2013DanmarkUdskilningsløb, 10/1-13
Michelsen, Jacob2013DanmarkPointshandicap (24 omgange) 17/1-13
Dahl Pedersen, Mathias2013DanmarkPointshandicap (24 omgange) 17/1-13
Ravnsholt Olsen, Emil2013DanmarkScratch (16 omgange) 17/1-13
Dahl Pedersen, Mathias2013DanmarkLinieløb (3 kilometer, 2 med derny) 17/1-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkLinieløb (3 kilometer, 2 med derny) 17/1-13
Hartvigsen, Sebastian2013DanmarkBarbados-pointløb (15 omgange) 17/1-13
Kron, Andreas Lorentz2013DanmarkUdskilningsløb, 17/1-13
Lund, Magnus Damsbo2013DanmarkItaliensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
Hartvigsen, Sebastian2013DanmarkItaliensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
Jensen, Kim Bo2013DanmarkItaliensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
Munch, Michael2013DanmarkItaliensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
Schmidt, Lars2013DanmarkItaliensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
Ravnsholt Olsen, Emil2013DanmarkItaliensk jagtløb (12 omgange) 17/1-13
Nykvist Larsen, Christian2013DanmarkParløb (20 kilometer) 17/1-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkParløb (20 kilometer) 17/1-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkHandicap Race (10 omgange) 21/2-13
Nykvist Larsen, Christian2013DanmarkHandicap Race (10 omgange) 21/2-13
Hartvigsen, Sebastian2013DanmarkLinieløb (5 kilometer med Derny i 4 kilometer) 21/2-13
Ravn Olsen, Stefan2013DanmarkUdskilningsløb, 21/2-13
Nykvist Larsen, Christian2013DanmarkParløb (20 kilometer) 21/2-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkParløb (20 kilometer) 21/2-13
Wallin, Rasmus Bøgh2013DanmarkParløbs Handicap (25 kilometer) 21/2-13
Linderod Albrechtsen, Mathias Nikolaj2013DanmarkParløbs Handicap (25 kilometer) 21/2-13
Erringsøe, Thomas2013DanmarkUdskilningsløb, 31/10-13
Kron, Andreas Lorentz2013DanmarkParløb (15 kilometer) 31/10-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkParløb (15 kilometer) 31/10-13
Berthol Hansen, Timothy2013DanmarkHandicap race (6 omgange) 7/11-13
Dahl Pedersen, Mathias2013DanmarkParløb (15 kilometer) 7/11-13
Olander Hjort, Mads2013DanmarkParløb (15 kilometer) 7/11-13
Kaimer Eriksen, Kristian2013DanmarkScratch (3 kilometer) 21/11-13
Lindberg Mortensen, Mathias2013DanmarkUdskilningsløb, 21/11-13
Franzpötter, Bernhard2013DanmarkKeirin (8 omgange) 21/11-13
Rimkratt-Milkowski, Wiliam2013DanmarkKeirin (8 omgange) 21/11-13
Joensen, Jakob2013DanmarkKeirin (8 omgange) 21/11-13
Kron, Andreas Lorentz2013DanmarkParløb (15 kilometer) 21/11-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkParløb (15 kilometer) 21/11-13
Berthol Hansen, Timothy2013DanmarkLinieløb (3 kilometer) 5/12-13
Berthol Hansen, Timothy2013DanmarkLinieløb over ukendt distance, 5/12-13
Ravn Olsen, Stefan2013DanmarkBarbados-pointløb (14 omgange) 5/12-13
Rosager, Oscar Bjørn2013DanmarkHandicap race (6 omgange) 5/12-13
Bjerg, Mikkel Bækø2013DanmarkParløb (12,5 kilometer) 5/12-13
Tolstøj Sichelkow, Christoffer2013DanmarkParløb (12,5 kilometer) 5/12-13
Berthol Hansen, Timothy2013DanmarkUdskilningsløb, 12/12-13
Cronqvist, Tim Vang2013DanmarkParløb (12,5 kilometer) 12/12-13
Rosager, Oscar Bjørn2013DanmarkParløb (12,5 kilometer) 12/12-13
Bjerg, Mikkel Bækø2013DanmarkPointhandicap (24 omgange) 30/12-13
Ravn Olsen, Stefan2013DanmarkScratch (5 kilometer) 30/12-13
Kron, Andreas Lorentz2013DanmarkParløb (20 kilometer) 30/12-13
Rodenberg Madsen, Frederik2013DanmarkParløb (20 kilometer) 30/12-13
Rasch Jensen, Marc2012DanmarkUdskilningsløb, 12/1-12
Bak Klaris, Magnus2012DanmarkUdskilningsløb, 12/1-12
Christiansen, Claus2012DanmarkPointhandicap (24 omgange) 19/1-12
Pedersen, Casper Phillip2012DanmarkScratch (5 kilometer) 19/1-12
Rasch Jensen, Marc2012DanmarkLinieløb m. Derny (4 kilometer) 19/1-12
Wallin, Rasmus Bøgh2012DanmarkUdskilningsløb, 19/1-12
Sørensen, Jørgen2012DanmarkScratch (5 kilometer) 19/1-12
Dideriksen, Amalie2012DanmarkParløb (20 kilometer) 19/1-12
Hartvig, Daniel Henning2012DanmarkParløb (20 kilometer) 19/1-12
Lindberg Mortensen, Mathias2012DanmarkScratch (5 kilometer) 25/10-12
Dall-Jepsen, Andreas2012DanmarkUdskilningsløb, 25/10-12
Rasch Jensen, Marc2012DanmarkHandicap løb (8 omgange) 25/10-12
Rahbæk Petersen, Magnus2012DanmarkParløb (15 kilometer) 25/10-12
Sørensen, Jonathan Balsløw2012DanmarkParløb (15 kilometer) 25/10-12
Franzpötter, Bernhard2012DanmarkSprint, 8/11-12
Ravn Olsen, Stefan2012DanmarkBarbados pointløb (18 omgange) 8/11-12
Dideriksen, Amalie2012DanmarkParløb (15 kilometer) 8/11-12
Stokbro Nielsen, Andreas2012DanmarkParløb (15 kilometer) 8/11-12
Bigum, Simon2012DanmarkParløb (15 kilometer) 8/11-12
Mørkøv, Jacob2012DanmarkParløb (15 kilometer) 8/11-12
Ravnsholt Olsen, Emil2012DanmarkScratch (4 kilometer) 15/11-12
Trøigaard, Flemming2012DanmarkUdskilningsløb / Linieløb, 15/11-12
Ravnsholt Olsen, Emil2012DanmarkHandicap (8 omgange) 15/11-12
Bigum, Simon2012DanmarkParløb (30 minutter) 15/11-12
Mørkøv, Jacob2012DanmarkParløb (30 minutter) 15/11-12
Johansson, Mathis2012DanmarkPointhandicap (24 omgange) 6/12-12
Nykvist Larsen, Christian2012DanmarkParløb (15 kilometer) 6/12-12
Rodenberg Madsen, Frederik2012DanmarkParløb (15 kilometer) 6/12-12
Rodenberg Madsen, Frederik2012DanmarkPointhandicap (24 omgange) 29/12-12
Andersen, Bjarke2012DanmarkPointhandicap (24 omgange) 29/12-12
Thurup Laursen, Mathias Emil2012DanmarkScratch, 29/12-12
Dahl Pedersen, Mathias2012DanmarkScratch, 29/12-12
Wallin, Rasmus Bøgh2011DanmarkUdskilningsløb, 13/1-11
Greve, Matias2011Danmark3 kilometer (2 kilometer m. motor) 13/1-11
Juel Jensen, Casper2011DanmarkPointshandicap (24 omgange) 20/1-11
Hansen, Kenni2011DanmarkBarbados pointløb (16 omgange) 27/1-11
Franzpötter, Bernhard2011DanmarkScratch (3 kilometer) 27/1-11
Hansen, Kenni2011DanmarkUdskilningsløb, 27/1-11
Franzpötter, Bernhard2011DanmarkLinieløb, 27/1-11
Hansen, Kenni2011DanmarkParløb (50 omgange) 27/1-11
Rasch Jensen, Marc2011DanmarkParløb (50 omgange) 27/1-11
Schmidt, Lars2011DanmarkScratch (16 omgange), 13/10-11
Wallin, Rasmus Bøgh2011DanmarkUdskilningsløb, 13/10-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkBarbados-pointløb (16 omgange), 13/10-11
Krigbaum, Mathias Wickmann2011DanmarkParløbs handicap (40 minutter), 23/10-11
Lander, Alexander2011DanmarkParløbs handicap (40 minutter), 23/10-11
Berner, Kenneth2011DanmarkPointhandicap (16 omgange), 23/10-11
Thomsen, Steffen2011DanmarkDerny pace (6 kilometer), 23/10-11
Nykvist Larsen, Christian2011DanmarkUdskilningsløb, 23/10-11
Schmidt, Lars2011DanmarkDerny pace (6 kilometer), 23/10-11
Wårsøe, Emil2011DanmarkPointhandicap (16 omgange), 23/10-11
Berner, Kenneth2011DanmarkScratch (4 kilometer), 23/10-11
Møller Nielsen, Mathias2011DanmarkHandicap (12 omgange), 17/11-11
Franzpötter, Bernhard2011DanmarkSprint, 17/11-11
Franzpötter, Bernhard2011DanmarkKeirin (8 omgange), 17/11-11
Lander, Alexander2011DanmarkPointhandicap (16 omgange), 17/11-11
Juel Jensen, Casper2011DanmarkUdskilningsløb, 17/11-11
Wallin, Rasmus Bøgh2011DanmarkParløb (15 kilometer), 17/11-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkParløb (15 kilometer), 17/11-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkDerny-Pace (5 kilometer), 1/12-11
Wallin, Rasmus Bøgh2011DanmarkParløb (15 kilometer), 1/12-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkParløb (15 kilometer), 1/12-11
Franzpötter, Bernhard2011DanmarkKeirin, 15/12-11
Wallin, Rasmus Bøgh2011DanmarkParløb (15 kilometer) 15/12-11
Pedersen, Casper Phillip2011DanmarkParløb (15 kilometer) 15/12-11
Bradtberg, Thore2010DanmarkKeirin (8 omgange), 21/1-10
Franzpötter, Bernhard2010DanmarkSprint, 21/1-10
Åkerstrøm, Lasse2010DanmarkHandicap, 21/1-10
Franzpötter, Bernhard2010DanmarkSprint, 14/1-10
Schmidt, Lars2010DanmarkScratch (4 kilometer), 14/1-10
Liljeroth, Lars2010DanmarkUdskilningsløb, 7/1-10
Damgaard, Andreas2010DanmarkCup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Linieløb (6 kilometer)
Thomsen, Steffen2010DanmarkCup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Pointløb (8 kilometer)
Thomsen, Ulrik2010DanmarkCup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Udskilningsløb
Mielke, Daniel2010DanmarkCup Danmark, 6. afd. (Klasse B) Linieløb (6 kilometer)
Thomsen, Steffen2010DanmarkCup Danmark, 6. afd. (Klasse B) Pointløb (8 kilometer)
Thomsen, Steffen2010DanmarkCup Danmark, 6. afd. (Klasse B) Udskilningsløb
Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas2010DanmarkCup Danmark, Samlet
Helleskov Busk, Elias2010DanmarkPointløb (18 omgange), 18/11-10
Sterobo, Rasmus Brandstrup 2010DanmarkPointløb (24 omgange), 18/11-10
Folsach, Casper2010DanmarkDerny Pace (7,5 kilimeter) 18/11-10
Franzpötter, Bernhard2010Danmark3 mandssprint (3 omgange) 18/11-10
Bigum, Simon2010DanmarkUdskilningsløb, 18/11-10
Møller Nielsen, Mathias2010DanmarkUdskilningsløb, 18/11-10
Wallin, Rasmus Bøgh2010DanmarkParudskilningsløb, 02/12-10
Hamburger Holm, Kristian2010DanmarkParudskilningsløb, 02/12-10
Juel Jensen, Casper2010DanmarkPointløb (24 omgange), 02/12-10
Wallin, Rasmus Bøgh2010DanmarkPointløb (18 omgange), 02/12-10
Hamburger Holm, Kristian2010DanmarkScratch (4 kilometer), 02/12-10
Pedersen, Casper Phillip2010DanmarkLinieløb (10 omgange) 16/12-10
Sterobo, Rasmus Brandstrup 2010DanmarkPointshandicap (10 omgange) 16/12-10
Nielsen, Andreas Pihl2010DanmarkParløb (10 kilometer) 16/12-10
Wang, Emil2010DanmarkParløb (10 kilometer) 16/12-10
Hansen, Heine Winding2010DanmarkPointshandicap (18 omgange) 30/12-10
Degn Larsen, Casper2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Linieløb (6 kilometer)
Degn Larsen, Casper2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Pointløb (8 kilometer)
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
Jessen, Kasper Lindholm2009DanmarkSprint, 15/11-09
Jessen, Kasper Lindholm2009DanmarkBanerytternes Understøttelsesforenings Løb
Sterobo, Rasmus Brandstrup 2009DanmarkHandicap, 15/11-09
Jessen, Kasper Lindholm2009DanmarkSprint, 5/11-09
Jessen, Kasper Lindholm2009DanmarkKeirin, 5/11-09
Hansen, Heine Winding2009DanmarkPointløb (24 omgange), 5/11-09
Mørkøv, Jacob2009DanmarkScratch (4 kilometer), 5/11-09
Bigum, Simon2009DanmarkProgressivt pointløb (16 omgange), 5/11-09
Frank, Philip2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) 1. afd., Linieløb (6 kilometer)
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) 1. afd., Pointløb (8 kilometer)
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) 1. afd., Udskilningsløb
Greve, Matias2009DanmarkParløb (30 minutter), 8/3-09
Kreutzfeldt, Christian2009DanmarkParløb (30 minutter), 8/3-09
Hammer Larsen, Martin2009DanmarkKlubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Comeat-Ride4fun, 8/3-09
Lauge Jensen, Mike2009DanmarkKlubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Comeat-Ride4fun, 8/3-09
Rasmussen, Jack2009DanmarkKlubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Comeat-Ride4fun, 8/3-09
Øllegaard, Morten2009DanmarkKlubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Comeat-Ride4fun, 8/3-09
Hansen, Heine Winding2009DanmarkScratch (4 kilometer) 15/1-09
Hansen, Heine Winding2009DanmarkPointhandicap (16 omgange) 15/1-09
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Linieløb (15 omgange)
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Pointløb (20 omgange)
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark, 5. afd. (Klasse B) Udskilningsløb
Frank, Philip2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) 2. afd., Linieløb (6 kilometer)
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) 2. afd., Pointløb (8 kilometer)
Bigum, Simon2009DanmarkCup Danmark (Klasse B) 2. afd., Udskilningsløb
Enevoldsen, Laurits2008DanmarkSprint, 11/12-08
Kos, Patrick2008HollandPointløb (24 omgange) 11/12-08
Refsgaard, Sebastian2008DanmarkParløb (15 kilometer) 11/12-08
Schwartz, Frederik Bjørke2008DanmarkParløb (15 kilometer) 11/12-08
Hansen, Heine Winding2008DanmarkScratch (4 kilometer) 4/12-08
Krog, Kristian2008DanmarkUdskilningsløb, 4/12-08
Gaál, Simon2008DanmarkPointløb (12 omgange) 4/12-08
Malmros Christiansen, Daniel2008DanmarkUdskilningsløb, 4/12-08
Mott, Lasse2008DanmarkScratch (4 kilometer) 4/12-08
Gaál, Simon2008DanmarkScratch (4 kilometer) 4/12-08
Hansen, Heine Winding2008DanmarkPointhandicap (24 omgange) 4/12-08
Damm, Rasmus Richter2008DanmarkB.U.s præmieløb, Pointløb (5 kilometer) 27/11-08
Lund, Mikkel Thidex Grundsted2008DanmarkB.U.s præmieløb, Progressivt pointløb (16 omgange) 27/11-08
Lauge Jensen, Mike2008DanmarkB.U.s præmieløb, Derny pace (7,5 kilometer) 27/11-08
Enevoldsen, Laurits2008DanmarkB.U.s præmieløb, Spurtløb (15 omgange) 27/11-08
Franzpötter, Bernhard2008DanmarkB.U.s præmieløb, Parløb (15 kilometer) 27/11-08
Garst, Jan2008DanmarkB.U.s præmieløb, Parløb (15 kilometer) 27/11-08
Åkerstrøm, Dion2008DanmarkSprint, 13/11-08
Thomsen, Ulrik2008DanmarkUdskilningsløb, 13/11-08
Greve, Matias2008DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
Norman Hansen, Lasse2008DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Pointløb (8 kilometer)
Refsgaard, Sebastian2008DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Linieløb (6 kilometer)
Norman Hansen, Lasse2008DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
Franzpötter, Kim2008DanmarkCup Danmark (Klasse B) 3. afdeling, Linieløb (6 kilometer)
Norman Hansen, Lasse2008DanmarkCup Danmark (Klasse B) 3. afdeling, Pointløb (8 kilometer)
Greve, Matias2008DanmarkCup Danmark (Klasse B) 3. afdeling, Udskilningsløb
Hansen, Martin2008DanmarkKlubmatch 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Odense Energi, 3/4-08
Linde Jørgensen, Kasper2008DanmarkKlubmatch 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Odense Energi, 3/4-08
Lollesgaard, Martin Frost2008DanmarkKlubmatch 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Odense Energi, 3/4-08
Mørkøv, Jesper2008DanmarkKlubmatch 4000 meter holdforfølgelsesløb, Team Odense Energi, 3/4-08
Franzpötter, Bernhard2008DanmarkSprint, 3/4-08
Bugge Andersen, Mads2008DanmarkScratch (4 kilometer) 3/4-08
Quaade, Rasmus Christian2008DanmarkPointhandicap (24 omgange) 3/4-08
Franzpötter, Kim2008DanmarkUdskilningsløb, 17/1-08
Lollesgaard, Martin Frost2008DanmarkScratch (4 kilometer) 17/1-08
Refsgaard, Sebastian2008DanmarkProgressivt pointløb (16 omgange) 17/1-08
Franzpötter, Kim2008DanmarkScratch (4 kilometer) 17/1-08
Rydicher, Mads Strange2008DanmarkVintermesterskab i keirin, 10/1-08
Hansen, Martin2008DanmarkScratch (4 kilometer) 10/1-08
Bigum, Simon2008DanmarkAustralsk parforfølgelsesløb (20 omgange) 10/1-08
Enevoldsen, Laurits2008DanmarkAustralsk parforfølgelsesløb (20 omgange) 10/1-08
Schmidt, Lars2008DanmarkProgressivt pointsløb (16 omgange)10/1-08
Hansen, Heine Winding2007DanmarkTempospurtløb (20 omgange) 29/12-07
Hansen, Heine Winding2007DanmarkScratch (4 kilometer) 29/12-07
Lander, Sebastian2007DanmarkSydney-Handicap, 6/12-07
Enevoldsen, Laurits2007DanmarkDerny pace (7,5 kilometer) 6/12-07
Poulsen, Mark2007DanmarkHandicap (10 omgange) 6/12-07
Øllegaard, Morten2007DanmarkUdskilningsløb, 6/12-07
Bradtberg, Thore2007DanmarkParløb (10 kilometer) 6/12-07
Enevoldsen, Jonathan2007DanmarkParløb (10 kilometer) 6/12-07
Hansen, Heine Winding2007DanmarkB.U.s præmieløb Klasse B, Scratch (4 kilometer) 22/11-07
Hansen, Heine Winding2007DanmarkPointløbhandicap (6 kilometer) 22/11-07
Damm, Rasmus Richter2007DanmarkParløb (30 minutter) 15/11-07
Høberg Nielsen, Morten2007DanmarkParløb (30 minutter) 15/11-07
Outzen, Steffen2007DanmarkScratch (5 kilometer) 15/11-07
Lander, Sebastian2007DanmarkDerny pace (7,5 kilometer) 15/11-07
Lander, Sebastian2007DanmarkLinieløb m. Derny start (5 kilometer) 15/11-07
Outzen, Steffen2007DanmarkSpurtløb (12 omgange) 15/11-07
Kreutzfeldt, Christian2007DanmarkProgressivt pointløb (16 omgange) 15/11-07
Johansen, Amund Norman Otto2007DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
Hansen, Heine Winding2007DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, linieløb (8 kilometer)
Hansen, Heine Winding2007DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, pointløb (8 kilometer)
Franzpötter, Bernhard2007DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
Bugge Andersen, Mads2007DanmarkScratch (6 kilometer) 20/9-07
Norman Hansen, Lasse2007DanmarkScratch (5 kilometer) 20/9-07
Bugge Andersen, Mads2007DanmarkPointløb (8 kilometer) 20/9-07
Frank, Philip2007DanmarkKeirin (8 omgange) 20/9-07
Lander, Sebastian2007DanmarkDerny pace (7,5 kilometer) 20/9-07
Norman Hansen, Lasse2007DanmarkHandicap (1.500 meter) 20/9-07
Franzpötter, Bernhard2007DanmarkCup Danmark (Klasse B) 3. afd., Linieløb (8 kilometer)
Lander, Sebastian2007DanmarkCup Danmark (Klasse B) 3. afd., Pointløb (8 kilometer)
Lander, Sebastian2007DanmarkCup Danmark (Klasse B) 3. afd., Udskilningsløb
Clausen, Patrick2007DanmarkUdskilningsløb, 19/4-07
Frank, Philip2007DanmarkHandicap (1.500 meter) 19/4-07
Clausen, Patrick2007DanmarkPointløb (8 kilometer) 19/4-07
Fisker Jensen, Flemming2007DanmarkKlubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Hvidovre CK 1, 15/2-07
Hammer Larsen, Martin2007DanmarkKlubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Hvidovre CK 1, 15/2-07
Parbst, Henrik2007DanmarkKlubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Hvidovre CK 1, 15/2-07
Schmidt, Lars2007DanmarkKlubmatch i 4000 meter holdforfølgelsesløb, Hvidovre CK 1, 15/2-07
Rytter Ravn, Samuel2007DanmarkScratch (4 kilometer) 15/2-07
Johansen, Duane2007AustralienScratch (5 kilometer) 15/2-07
Nielsen, Sebastian2007DanmarkSpurtløb (12 omgange) 15/2-07
Rytter Ravn, Samuel2007DanmarkPointhandicap (18 omgange) 15/2-07
Johansen, Duane2007AustralienPointhandicap (16 omgange) 15/2-07
Kreutzfeldt, Daniel2007DanmarkDerny pace (10 kilometer) 15/2-07
Nielsen, Sebastian2007DanmarkSpurtløb (12 omgange) 15/2-07
Parbst, Henrik2007DanmarkScratch (4 kilometer) 15/2-07
Johansen, Duane2007AustralienParløbshandicap (35 minutter) 15/2-07
Overgaard, Steffen2007DanmarkParløbshandicap (35 minutter) 15/2-07
Kreutzfeldt, Daniel2007DanmarkDerny pace (10 kilometer) 18/1-07
Bugge Andersen, Mads2007DanmarkParløb (45 minutter) 4/1-07
Larsen, Michael Smith2007DanmarkParløb (45 minutter) 4/1-07
Lerbech Jensen, Simon2006DanmarkPointhandicap (24 omgange) 7/12-06
Parbst, Henrik2006DanmarkLinieløb (10 omgange) 30/11-06
Franzpötter, Bernhard2006DanmarkLinieløb (10 omgange) 30/11-06
Linde Jørgensen, Kasper2006DanmarkUdskilningsløb, 30/11-06
Thomsen, Ulrik2006DanmarkUdskilningsløb, 23/11-06
Mørkøv, Jacob2006DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
Schack, Jesper2006DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Pointløb (8 kilometer)
Lacota, Mie Bekker2006DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
Lacota, Mie Bekker2006DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Scratch (6 kilometer)
Mørkøv, Jacob2006DanmarkHandicap (1,5 kilometer) 14/9-06
Lacota, Mie Bekker2006DanmarkUdskilningsløb, 14/9-06
Lacota, Mie Bekker2006DanmarkLinieløb (12 omgange) 14/9-06
Lacota, Mie Bekker2006DanmarkPointhandicap (15 omgange) 14/9-06
Ranneries, Christian2006DanmarkUdskilningsløb, 9/3-06
Lacota, Mie Bekker2006DanmarkCup Danmark (Klasse B) 1. afd., Pointløb (8 kilometer)
Westergaard, Kenth2006DanmarkCup Danmark (Klasse B) 1. afd., Udskilningsløb
Lacota, Mie Bekker2006DanmarkCup Danmark (Klasse B) 1. afd., Scratch (8 kilometer)
Clausen, Patrick2006DanmarkParløb (20 kilometer) (Klasse B) 15/1-06
Lander, Sebastian2006DanmarkParløb (20 kilometer) (Klasse B) 15/1-06
Åkerstrøm, Lasse2006DanmarkScratch (5 kilometer) 15/1-06
Clausen, Patrick2006DanmarkLinieløb (12 omgange) 15/1-06
Garst, Jan2006DanmarkPointhandicap (24 omgange) 15/1-06
Garst, Jan2006DanmarkHandicap (10 omgange) 15/1-06
Dyrgaard, Jakob2006DanmarkUdskilningsløb, 8/1-06
Franzpötter, Kim2006DanmarkVinteremesterskab i Sprint, 8/1-06
Aistrup, Dejan2006DanmarkScratch (5 kilometer) 8/1-06
Kreutzfeldt, Christian2006DanmarkTempoparløb (30 omgange) 8/1-06
Mørkøv, Jacob2006DanmarkTempoparløb (30 omgange) 8/1-06
Larsen, Michael Smith2006DanmarkParløb (30 kilometer) 8/1-06
Thomsen, Lars Høg2006DanmarkParløb (30 kilometer) 8/1-06
Larsen, Thorvald2005DanmarkBUs Ungdom/Dame Omnium, 3. afd., Pointløb, 13/11-05
Bandsholm, Henrik2005DanmarkCOLNAGO Cup, 3 km. holdforfølgelsesløb, Hvidovre, 15/12-05
Fisker Jensen, Flemming2005DanmarkCOLNAGO Cup, 3 km. holdforfølgelsesløb, Hvidovre, 15/12-05
Schmidt, Lars2005DanmarkCOLNAGO Cup, 3 km. holdforfølgelsesløb, Hvidovre, 15/12-05
Clausen, Patrick2005DanmarkParløb (Klasse B) (15 kilometer) 15/12-05
Lander, Sebastian2005DanmarkParløb (Klasse B) (15 kilometer) 15/12-05
Mørkøv, Jacob2005DanmarkBUs Ungdom/Dame Omnium, 4. afd., udskilningsløb, 1/12-05
Mørkøv, Jacob2005DanmarkBUs Ungdom/Dame Omnium, 5. afd., progressivt pointløb, 1/12-05
Larsen, Thorvald2005DanmarkBUs Ungdom/Dame Omnium, 6. afd., derny forfølgelsesløb, 1/12-05
Mørkøv, Jacob2005DanmarkBUs Ungdom/Dame Omnium, Samlet, 1/12-05
Eibye, Kasper Hvid2005DanmarkPointhandicap (20 omgange) 1/12-05
Aistrup, Nikola2005DanmarkLinieløb, 1/12-05
Mørkøv, Jacob2005DanmarkBUs Ungdom/Dame Omnium, 2. afd., 200 meter på tid, 13/11-05
Mørkøv, Jacob2005DanmarkBUs Ungdom/Dame Omnium, 1. afd., Scratch (20 omgange) 13/11-05
Christiansen, Claus2005DanmarkPointhandicap (20 omgange) 13/11-05
Mikkelsen, Morten2005DanmarkTempoløb (16 omgange) 13/11-05
Overgaard, Steffen2005DanmarkLinieløb, 13/11-05
Lander, Sebastian2005DanmarkPointshandicap, 3/11-05
Jensen, Kristian Arnt2005DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Samlet
Aistrup, Nikola2005DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Pointløb (20 omgange)
Franzpötter, Kim2005DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Udskilningsløb
Franzpötter, Kim2005DanmarkCup Danmark (Klasse B) Finale, Linieløb (30 omgange)
Østergaard, Niki2004DanmarkCup Danmark (Klasse B) Samlet
Thomsen, Ulrik2003DanmarkCup Danmark (Klasse B) Samlet