Guldhammer, Michael


Født
14/12/1961

År Løb Kommentar
2010 Dansk endagsløb, B-klasse Hammel Løbet
2010 Dansk endagsløb, B-klasse Nishiki Løbet, Randers
2010 Dansk endagsløb, B-klasse Handy Print Løbet, Skive
2010 Dansk endagsløb, B-klasse Svendborg Løbet
2009 Dansk endagsløb, B-klasse Handy-Print Løbet, Skive
2009 Dansk endagsløb, B-klasse Herning Landevejsløbet JFM
2009 Dansk endagsløb, B-klasse Speditørløbet, Bov
2009 Dansk endagsløb, H40 2. afdeling, 3 dage i vest, Esbjerg
2009 Dansk endagsløb, H40 JCD løbet, Aalborg
2009 Dansk endagsløb, H40 CCH Hjørring løbet
2009 Dansk endagsløb, C-klasse Nishiki Løbet, Randers
2009 Dansk endagsløb, C-klasse Designa Løbet, Silkeborg (2)
2009 Dansk endagsløb, C-klasse Midt Data Løbet, Viborg (1)
2008 Dansk endagsløb, H40 Meldgaardløbet, Rødekro
2008 Dansk endagsløb, H40 Kvickly OK Løbet, Grenaa
2008 Dansk endagsløb, H40 Hammel Løbet
2008 Dansk endagsløb, C-klasse Nishiki Løbet, Randers
2008 Dansk endagsløb, C-klasse Sparekassen Thy Løbet
2003 Dansk endagsløb, H40 Hobro Løbet
2003 Dansk endagsløb, H40 Frederikshavnerløbet
2003 Dansk endagsløb, H40 Kvickly-OK Løbet, Grenaa
2003 Dansk endagsløb, H30 Sparkassen Thy Løbet
2003 Dansk endagsløb, H30 Post Danmark Løbet, Randers
2003 Dansk endagsløb, H30 Favoritløbet, Aarhus
2003 Dansk endagsløb, C-klasse Bilka Løbet, Horsens
2003 Dansk endagsløb, C-klasse Haderslevløbet (1)
2002 Dansk endagsløb, H40 Hobro Løbet
2002 Dansk endagsløb, H40 Post Danmark Løbet, Randers
2002 Dansk endagsløb, H40 Frost Superbest Løbet, Viborg
2002 Dansk endagsløb, H40 Fakta Løbet, Hammel
2002 Dansk endagsløb, H30 EDC Løbet, Kolding
2002 Dansk endagsløb, C-klasse ESS Energi Danmark Løbet, Sønderborg
2002 Dansk endagsløb, C-klasse Kvickly-Løbet, Odder
2001 Dansk endagsløb, H30 Adidas Evil Eye Løbet, Aarhus
2001 Dansk endagsløb, H30 Esbjerg Løbet
2001 Dansk endagsløb, H30 DONG Løbet, Vejen
2001 Dansk endagsløb, C-klasse Post Danmark Løbet, Randers
1993 Dansk endagsløb, A-klasse Rødekro
1993 Stjerneløbet
1993 Jysk-Fynsk distrikts præmieliste, A-klasse 4. plads, 63 point
1992 Jysk-Fynsk distrikts præmieliste, A-klasse 5. plads, 50 point
1991 Stjerneløbet
1991 Dansk endagsløb, A-klasse Jysk Mesterskab
1991 Dansk endagsløb, A-klasse Frederikshavn
1991 Dansk endagsløb, A-klasse Haderslev
1991 Jysk-Fynsk distrikts præmieliste, A-klasse 1. plads, 86 point
1990 Demin/Post Cuppen, Samlet
1990 Dansk endagsløb, A-klasse Aalborg
1990 Jysk-Fynsk distrikts præmieliste, A-klasse 1. plads, 72 point
1989 Danske mesterskab i linieløb Amatør
1989 Danske mesterskab i holdløb Vejle
1988 Danske mesterskab i holdløb Vejle
1987 Jysk-Fynsk distrikts præmieliste, A-klasse 1. plads, 73 point
1985 Jysk-Fynsk distrikts præmieliste, A-klasse 2. plads, 87 point
1978 Jysk-Fynsk distrikts præmieliste, Junior 5. plads, 42 point
1978 Fynsk distrikts præmieliste, Junior 1. plads, 10 point