Haugsted, Conrad


Født
13/01/2005

År Løb Kommentar
2019; 6.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/15), Etapesejr 6. etape (Enkeltstart)
2019; 5.etape Tour de Himmelfart (U/15), Etapesejr 5. etape
2019; 5.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/15), Etapesejr 5. etape
2019; 4.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/15), Etapesejr 4. etape
2019; 3.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/15), Etapesejr 3. etape
2019; 2.etape Youth Tour (U/15), Etapesejr 2. etape (Enkeltstart)
2019; 2.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/15), Etapesejr 2. etape
2019; 1.etape Tour de Himmelfart (U/15), Etapesejr 1. etape
2019; 1.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/15), Etapesejr 1. etape (Enkeltstart)
2019; Youth Tour (U/15), Etapesejr Prolog
2019 Dansk endagsløb, U/15 Birkerød BC Åbne Løb
2019 Dansk endagsløb, U/15 3 dage i Nord, Thy
2019 Dansk endagsløb, U/15 Sorø BC Åbne løb
2019 Dansk endagsløb, U/15 Agro Top Løbet, Skive
2019 Dansk endagsløb, U/15 Grøntgrossist Løbet, Køge
2019 Youth Tour (U/15)
2019 Dansk endagsløb, U/15 Vitamin Well Landevejsløb, Alsønderup/Hillerød
2019 Dansk endagsløb, U/15 Mascot Workwear Løbet, Silkeborg
2019 Dansk endagsløb, U/15 Herning Cykle Klubs åbne løb
2019 Dansk endagsløb, U/15 Principia Løbet, Randers
2019 Marcello Bergamo Pinsecup, U/15
2019 Dansk endagsløb, U/15 LFCK Løbet (Enkeltstart)
2019 Dansk endagsløb, U/15 LFCK Løbet (Linieløb)
2019 Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/15)
2019 Nordisk mesterskab i sprint, U/17
2019 Nordisk mesterskab i keirin, U/17
2019 Nordisk mesterskab i parløb, U/17
2019 Dansk banestævne, Øvrige Åbningsstævne Ballerup, Parløb C/D (15 minutter) 24.10.2019
2019 Dansk banestævne, Junior/Ungdom Ballerup, Parløb, 07.11.2019
2018; 4.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/15), Etapesejr 4. etape
2017; 5.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/13), Etapesejr 5. etape (Enkeltstart)
2017; 1.etape Tidaholm U6 Cycle Tour; (U/13), Etapesejr 1. etape
2017 Danske mesterskab i omnium, U/13
2017 Dansk endagsløb, U/13 Hobro Løbet
2017 Danske mesterskab i holdløb, U/13 ACR1
2017 Dansk endagsløb, U/13 Fri BikeShop - Sønderborg Løbet
2017 DCU præmieliste, U/13 7. plads, 219 point
2017 Dansk banestævne, Junior/Ungdom Odense stævne, Pointløb (15 omgange) U15, 4.11.2017
2017 Dansk banestævne, Junior/Ungdom Odense stævne, Scratch (15 omgange) U15, 4.11.2017
2017 Dansk banestævne, Junior/Ungdom Odense stævne, Udskilningsløb, U15, 4.11.2017
2016 Dansk banestævne, Junior/Ungdom Åbningsstævne Odense, Spurtløb (12 omgange) U/13, 09.10.2016
2016 Dansk banestævne, Junior/Ungdom Åbningsstævne Odense, Scratch m. handicap (8 omgange) U/15, 09.10.2016
2016 Dansk banestævne, Junior/Ungdom Ballerup, Scratch (16 omgange), (U13) 01.11.2016
2015; 3.etape Tour de Himmelfart (U/11), Etapesejr 3. etape (Enkeltstart)
2015; 3.etape Youth Tour (U/11), Etapesejr 3. etape
2015; 1.etape Tour de Himmelfart (U/11), Etapesejr 1. etape
2015; 1.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 1. etape
2015; Youth Tour (U/11), Etapesejr Prolog
2015 Dansk endagsløb, U/11 CCH Hjørrings Løb
2015 Dansk endagsløb, U/11 Sparekassen Vendsyssel Aalborg Løbet
2015 Dansk endagsløb, U/11 ABC's åbne løb
2015 Dansk endagsløb, U/11 KCK Herlev - Rytger Løbet/SM linieløb
2015 Dansk endagsløb, U/11 JE.dk Løbet, Ikast
2015 Dansk endagsløb, U/11 Lindberg Sport Løbet, Hammel
2015 Dansk endagsløb, U/11 LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb, Kettinge
2015 Dansk endagsløb, U/11 Ordrup CC Åbne Løb
2015 Dansk endagsløb, U/11 NCC Løbet, Vejen
2015 Danske mesterskab i holdløb, U/11 Sjælland
2015 Tour de Himmelfart (U/11)
2015 DCU præmieliste, U/11 1. plads, 173 point
2015 Randers Bike Week (U/11)
2014; 5.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 5. etape
2014; 4.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 4. etape
2014; 3.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 3. etape (Enkeltstart)
2014; 2.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 2. etape
2014 Dansk endagsløb, U/11 Nordic Sugar Løbet, Nakskov (Linieløb)
2014 Dansk endagsløb, U/11 Volkswagen Aarhus Løbet
2014 Dansk endagsløb, U/11 Sorgenfriløbet, Lyngby CC
2014 Randers Bike Week (U/11)