Hertz, Benjamin


Født
14/10/2001

År Løb Kommentar
2018 Demin Skilte Junior Cup, Afdeling 1. afdeling, Aalborg (3 dage i Nord)
2018 Dansk endagsløb, U/19-Junior Sorgenfriløbet, Lyngby
2018 Dansk endagsløb, U/19-Junior Dan Bolig Løbet (Partidskørsel), Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK
2017 3-dagesløbet Junior
2017 Nordisk mesterskab i tempoløb, U/17
2017 Nordisk mesterskab i udskilningsløb, U/17
2017 Dansk endagsløb, U/17 Sparekassen Thy Løbet
2017 Dansk endagsløb, U/17 Trampenlinjet, Øresunds Cup 6. afdeling
2017 Dansk banestævne, Øvrige Åbningsstævne Ballerup, Udskilning, B-Klassen, 12.10.2017
2017 DCU præmieliste, U/17 7. plads, 205 point
2017 Danske mesterskab i parløb, Junior
2017 Dansk banestævne, Øvrige DBC Stævne, Scratch (30 omgange) B Klassen, 09.11.2017
2016 Dansk endagsløb, U/17 Danbolig Løbet (Parløb) Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK
2016 Dansk endagsløb, U/17 Sorgenfriløbet, Lyngby
2016 Dansk banestævne, Øvrige Åbningsløb Ballerup, Udskilningsløb, C-klasse, 13.10.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Åbningsløb Ballerup, Pointløb (30 omgange) C-klasse, 13.10.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Åbningsløb Ballerup, Parløb (60 omgange) C-klasse, 13.10.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Ballerup, Udskilningsløb (C-Klassen) 27.10.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Ballerup, Scratch (24 omgange), (C/U17) 01.11.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Ballerup, Udskilningsløb (C/U17) 01.11.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Ballerup, Parløb (100 omgange) (B/C/D-Klassen) 24.11.2016
2016 Dansk banestævne, Junior/Ungdom Ballerup, Derny-pace talent 1 (1. heat) 01.12.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Ballerup, Parløb (15 kilometer) B/C/D-Klassen, 15.12.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Nytårsstævne Ballerup, Udskilningsløb, Klasse C, 29.12.2016
2016 Dansk banestævne, Øvrige Nytårsstævne Ballerup, Scratch (20 omgange) Klasse C, 29.12.2016
2016 Danske mesterskab i parløb, U/17
2015 Dansk endagsløb, U/15 HFCK Criterium
2015 Danske mesterskab i holdløb, U/15 CK Fix Rødovre
2015 Dansk endagsløb, U/15 Sorgenfriløbet, Lyngby
2015 Dansk endagsløb, U/15 Roskilde Løbet
2015 DCU præmieliste, U/15 8. plads, 67 point
2014 Mini 6-dagesløb, København