Ingen løb

År Løb Kommentar
2021 3 dage i Nord (H70)
2021 Tour of Oman
2021 Tour of Oman, Etapesejr
2021 Tour of Oman, Pointkonkurrencen
2021 Tour of Oman, Ungdomskonkurrencen
2021 Kuurne-Bruxelles-Kuurne (Junior)
2021 Grand Prix de la Ville de Lillers
2020-21 Midlands International CiCLE Classic
2020-2021 Guido Reybrouck Classic (Junior)
2020-2021 Gent-Wevelgem, Junior
2020 København, 6-dagesløb
2020 Tour of Oman
2020 Klasika Primavera
2020 Primus Classic Impanis - Van Petegem
2020 Gent, 6-dagesløb
2020 Tour of Oman, Etapesejr
2020 Tour of Oman, Pointkonkurrencen
2020 Tour of Oman, Ungdomskonkurrencen
2019; 4.etape Polen Rundt, Etapesejr 4. etape, Neutraliseret efter Lambrechts død på 3. etape
2019-21 Olympia's Tour
2019-21 Olympia's Tour, Bjergkonkurrencen
2019-21 Olympia's Tour, Etapesejr
2019-21 Olympia's Tour, Pointkonkurrencen
2019-21 Olympia's Tour, Ungdomskonkurrencen
2019 Randers Bike Week (H60)
2019 Randers Bike Week (H60), Etapesejr
2019 Gran Premio della Liberazione, U/23
2018 Ster ZLM Toer/Ster Elektrotoer
2018 Ster ZLM Toer/Ster Elektrotoer, Etapesejr
2018 Grand Prix de la Somme
2018 Danske mesterskab i 4.000 meter holdforfølgelsesløb Ikke afholdt
2018 Puchar Ministra Obrony Narodowej
2017; 1.etape Ungarn Rundt, Etapesejr 1. etape
2017-18 Egypten Rundt
2017-18 Egypten Rundt, Etapesejr
2017 EPZ Omloop van Borsele, Junior
2015 Giro della Toscana
2014 Tábor Cross
2013-21 Tour of Hellas/Greece
2013-21 Tour of Hellas/Greece, Bjergkonkurrencen
2013-21 Tour of Hellas/Greece, Etapesejr
2013-21 Tour of Hellas/Greece, Pointkonkurrencen
2013-21 Tour of Hellas/Greece, Ungdomskonkurrencen
2009 Tábor Cross
2007-10 Tour of Hellas/Greece
2003 Tábor Cross
1999-01 Tour of Hellas/Greece
1996 Giro della Toscana
1993-95 Oudenaarde - Koppenbergcross
1990-97 Tour of Hellas/Greece
1990 Ruddervoorde - Superprestige Cross
1983 Tour of Hellas/Greece
1977 Koksijde, Duinencross
1969-80 Tour of Hellas/Greece
1940 Belgiske mesterskab i cykelcross
1915-20 Belgiske mesterskab i cykelcross
1911 Belgiske mesterskab i cykelcross