Ternstrøm Hyldtoft, Philip

År Løb Kommentar
2022 Dansk endagsløb, U/13 Meldgaardløbet, Rødekro
2022 Dansk endagsløb, U/13 Agro Top Løbet, Skive
2022 Dansk endagsløb, U/13 Visit Vejle Løbet
2022 Dansk endagsløb, U/13 Davidsen Løbet, Vejen
2022 Dansk endagsløb, U/13 Pierre Ejendomme Løbet, Kolding
2022 Dansk endagsløb, U/13 Give Elementer Løbet
2021; 4.etape Randers Bike Week (U/13), Etapesejr 4. etape
2021; 3.etape Randers Bike Week (U/13), Etapesejr 3. etape
2021; 2.etape Randers Bike Week (U/13), Etapesejr 2. etape
2021 Dansk endagsløb, U/13 Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club
2021 Randers Bike Week (U/13)
2021 Dansk endagsløb, U/13 Integoløbet (Enkeltstart), Tørring
2021 Dansk endagsløb, U/13 Integoløbet (Linjeløb), Tørring
2021 Dansk endagsløb, U/13 Vejle Løbet
2021 Danske mesterskab i linieløb, U/13 (A)
2021 Dansk endagsløb, U/13 Pierre Ejendomme Løbet, Kolding
2021 Dansk endagsløb, U/13 Kvickly Odder Løbet
2021 Dansk endagsløb, U/13 Hydro Løbet, Tønder
2021 Dansk endagsløb, U/13 Fri Bike Shop Løbet, Sønderborg
2021 Dansk endagsløb, U/13 3 dage i Nord, Hjørring (Enkeltstart)
2021 Dansk endagsløb, U/13 3 dage i Nord, Thy
2021 Dansk endagsløb, U/13 3 dage i Nord, Aalborg
2021 3 dage i Nord (U/13)
2021 Danske crossløb, U/13 Party Prijs - Aftencross Lørdag, Aarhus
2021 DCU præmieliste, U/13 2. plads, 399 point
2020 Dansk endagsløb, U/11 Tour de Tønder 2 (Enkeltstart)
2020 Dansk endagsløb, U/11 Tour de Tønder 2 (Linieløb)
2020 Dansk endagsløb, U/11 Tour de Tønder 2 (Udskilningsløb)
2020 Dansk etapeløb, U/11 Tour de Tønder 2
2020 Dansk endagsløb, U/11 Hobro Løbet
2020 Dansk endagsløb, U/13 Pilotløb - Herning CK (Linieløb-A)
2020 Dansk endagsløb, U/11 Herning Enkeltstart JFM
2020 Dansk endagsløb, U/11 Hydro Løbet, Tønder
2020 Danske crossløb, U/13 Cyklecross Cup afd. 1, Holbæk
2020 Danske crossløb, U/13 Cyklecross ABC, Ballerup
2020 DCU præmieliste, U/11 1. plads, 145 point
2019 Dansk endagsløb, U/11 Give Elementer Løbet
2019 Dansk endagsløb, U/11 CK Djurs - Kolind Løbet
2019 Dansk endagsløb, U/11 Agro Top Løbet, Skive
2019 Dansk endagsløb, U/11 Vejle Brand Løbet
2019 Dansk endagsløb, U/11 Poul Erik Bech Løbet, Kolding
2019 Dansk endagsløb, U/11 CK Aarhus Løbet
2019 Dansk endagsløb, U/11 Jysk Energi Løbet, Holstebro (Enkeltstart)
2019 Dansk endagsløb, U/11 Jysk Energi Løbet, Holstebro (Linieløb) JFM
2019 Dansk endagsløb, U/11 Hobro Løbet
2019 DCU præmieliste, U/11 2. plads, 376 point