Wagner, Valdemar

År Løb Kommentar
2022; 5.etape Youth Tour (U/13), Etapesejr 5. etape
2022; 4.etape Youth Tour (U/13), Etapesejr 4. etape
2022; 3.etape Youth Tour (U/13), Etapesejr 3. etape
2022; 2.etape Youth Tour (U/13), Etapesejr 2. etape
2022; 1.etape Youth Tour (U/13), Etapesejr 1. etape (Enkeltstart)
2022 Dansk endagsløb, U/13 Mærk Næstved Tempoløbet (Enkeltstart)
2022 Dansk endagsløb, U/13 3 dage i Nord, Hjørring
2022 Dansk endagsløb, U/13 3 dage i Nord, Thy
2022 Dansk endagsløb, U/13 3 dage i Nord, Aalborg
2022 3 dage i Nord (U/13)
2022 Dansk endagsløb, U/13 Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix, Amager
2022 Dansk endagsløb, U/13 Ordrup CC´s Linjeløb
2022 Youth Tour (U/13)
2021; 3.etape Youth Tour (U/13), Etapesejr 3. etape
2021 Dansk endagsløb, U/13 HCS Løbet, Holbæk
2021 Dansk endagsløb, U/13 State Energy Race OCC, Uvelse
2021 Dansk endagsløb, U/13 Herning Cykle Klubs åbne løb
2021 Dansk endagsløb, U/13 Principia Løbet, Randers
2021 Dansk endagsløb, U/13 CK Nordsjælland Linjeløb, Tikøb
2021 Dansk endagsløb, U/13 Extreme - Carpeople Løbet, Nyborg
2021 Dansk endagsløb, U/13 Flyver Cup 1. afdeling, Flyvestation Værløse
2021 Dansk endagsløb, U/13 Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb
2021 Dansk endagsløb, U/13 Nybolig Gadeløb, Hvidovre
2021 Danske mesterskab i enkeltstart, U/13
2021 Dansk endagsløb, U/13 MCC Superbrugsen Løbet, Middelfart
2021 Dansk endagsløb, U/13 Nordic Sugar (Enkeltstart), Nakskov CC, SJM
2021 Dansk endagsløb, U/13 B-Bikes Løbet, Greve, SJM
2021 Dansk endagsløb, U/13 Flyver Cup 3. afdeling, Flyvestation Værløse
2021 Dansk endagsløb, U/13 CK FIX Linjeløb, Ågerup
2021 Dansk endagsløb, U/13 Køge/Faxe Løbet
2021 DCU præmieliste, U/13 1. plads, 435 point
2020; 4.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 4. etape
2020; 3.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 3. etape
2020; 2.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 2. etape
2020; 1.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 1. etape (Enkeltstart)
2020 Dansk endagsløb, U/11 Tour de Tønder (Enkeltstart)
2020 Dansk endagsløb, U/11 Tour de Tønder (Linieløb)
2020 Dansk endagsløb, U/11 Tour de Tønder (Udskilningsløb)
2020 Randers Bike Week (U/11)
2020 Dansk etapeløb, U/11 Tour de Tønder 1
2020 Danske mesterskab i enkeltstart, U/11
2020 Danske mesterskab i linieløb, U/11 (A)
2020 Dansk endagsløb, U/11 Alfa Laval Løbet, Nakskov (Enkeltstart) SJM
2020 DCU præmieliste, U/11 2. plads, 124 point
2019; 2.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 2. etape
2019; 1.etape Randers Bike Week (U/11), Etapesejr 1. etape (Enkeltstart)
2019 Dansk endagsløb, U/11 CK Nordsjælland åbne løb, Tikøb
2019 Dansk endagsløb, U/11 LFCK Løbet (Enkeltstart)
2019 Dansk endagsløb, U/11 Holbæk Løbet
2019 Dansk endagsløb, U/11 TCR Åbne, Ringsted (Enkeltstart)
2019 Dansk endagsløb, U/11 DBCs Medaljeløb, Ballerup
2019 Dansk endagsløb, U/11 CK Fix Løbet, Roskilde (Enkeltstart)
2019 Dansk endagsløb, U/11 Spar Nord Løbet, Taastrup SM
2019 Dansk endagsløb, U/11 ABCs åbne 125 års jubilæumsløb
2019 Dansk endagsløb, U/11 Mogens Lind VVS Løbet, Amager
2019 DCU præmieliste, U/11 5. plads, 274 point