La Coupe du Président de la Ville de Grudziadz (Junior), Etapesejr

År Cykelrytter Land Kommentar
2018; 4.etape Kooij, Olav Holland 4. etape
2018; 3.etape Van Der Tuuk, Axel Holland 3. etape
2018; 2.etape Changizi, Sebastian Kolze Danmark 2. etape
2018; 1.etape(b) Kooij, Olav Holland 1. etape (b)
2018; 1.etape(a) Del Grosso, Bodi Holland 1. etape (a)
2017; 4.etape Klementowski, Kornel Polen 4. etape
2017; 3.etape Mollerup, Martin Omarsson Danmark 3. etape
2017; 2.etape Maciejuk, Filip Polen 2. etape
2017; 1.etape(b) Masiulis, Denas Litauen 1. etape (b)
2017; 1.etape(a) Albanowski, Kajetan Polen 1. etape (a)
2016; 4.etape Rudyk, Bartosz Polen 4. etape
2016; 3.etape Happke, Luca Felix Tyskland 3. etape
2016; 2.etape Maciejuk, Filip Polen 2. etape
2016; 1.etape(b) Hoppezak, Vincent Holland 1. etape (b)
2016; 1.etape(a) Kulisch, Erik Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2016; 1.etape(a) Petereit, Janik Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2016; 1.etape(a) Müller, Tom Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2016; 1.etape(a) Hollmann, Juri Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2016; 1.etape(a) Heinschke, Leon Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2016; 1.etape(a) Ambrosius, Carlos Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2015; 4.etape Aniolkowski, Stanislaw Polen 4. etape
2015; 3.etape Norsgaard Jørgensen, Mathias Danmark 3. etape
2015; 2.etape Sajnok, Szymon Wojciech Polen 2. etape
2015; 1.etape(b) Detant, Yannick Holland 1. etape (b)
2015; 1.etape(a) Kanter, Max Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2015; 1.etape(a) Flicke, Bastian Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2015; 1.etape(a) Ambrosius, Carlos Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2015; 1.etape(a) Beran, Andy Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2015; 1.etape(a) Banusch, Richard Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2014; 4.etape Banaszek, Alan Polen 4. etape
2014; 3.etape Van den Berg, Julius Holland 3. etape
2014; 2.etape Ivashkin, Anton Hviderusland 2. etape
2014; 1.etape(b) Norsgaard Jørgensen, Mathias Danmark 1. etape (b)
2014; 1.etape(a) Zetzsche, Till Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2014; 1.etape(a) Schlott, Julius Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2014; 1.etape(a) Rohde, Louis Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2014; 1.etape(a) Kanter, Max Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2014; 1.etape(a) Franz, Marcel Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2014; 1.etape(a) Frahm, Jasper Tyskland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) RSC Cottbus
2013; 4.etape Van Der Duin, Patrick Holland 4. etape
2013; 3.etape Strokau, Vasili Hviderusland 3. etape
2013; 2.etape Pawlak, Tobiasz Polen 2. etape
2013; 1.etape(b) Lis, Tobiasz Jan Polen 1. etape (b)
2013; 1.etape(a) Wewiór, Patryk Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
2013; 1.etape(a) Talaga, Patryk Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
2013; 1.etape(a) Pawlak, Tobiasz Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
2013; 1.etape(a) Lis, Tobiasz Jan Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
2013; 1.etape(a) Krzywda, Patryk Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
2013; 1.etape(a) Gutek, Mikolaj Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) SMS Swidnica
2012; 4.etape Wedler, Tristan Tyskland 4. etape
2012; 3.etape Wedler, Tristan Tyskland 3. etape
2012; 2.etape Mordvintsev, Kirill Kasakhstan 2. etape
2012; 1.etape(b) Rickaert, Jonas Belgien 1. etape (b)
2012; 1.etape(a) Wilgus, Wojciech Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
2012; 1.etape(a) Szelag, Gracjan Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
2012; 1.etape(a) Sykala, Wojciech Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
2012; 1.etape(a) Karbowy, Marcin Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
2012; 1.etape(a) Hercog, Jakub Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
2012; 1.etape(a) Brygier, Dawid Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) GKS TARNOVIA
2011; 4.etape Komisarek, Patryk Polen 4. etape
2011; 3.etape Rickaert, Jonas Belgien 3. etape
2011; 2.etape Leemans, Rob Belgien 2. etape
2011; 1.etape(b) Tkadlec, Ondrej Tjekkiet 1. etape (b)
2011; 1.etape(a) Trepkowski, Mateusz Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
2011; 1.etape(a) Mikulicz, Mateusz Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
2011; 1.etape(a) Michcinski, Michal Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
2011; 1.etape(a) Komisarek, Patryk Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
2011; 1.etape(a) Klasinski, Lukasz Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
2011; 1.etape(a) Jeziorski, Rafal Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) STAL GRUDZIADZ
2010; 4.etape Khviyuzov, Kanstantsin Hviderusland 4. etape
2010; 3.etape Van Brabant, Yannick Belgien 3. etape
2010; 2.etape Zharoven, Nikita Hviderusland 2. etape
2010; 1.etape(b) Leemans, Rob Belgien 1. etape (b)
2010; 1.etape(a) Matrosov, Alexander Rusland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Moscow
2010; 1.etape(a) Manakov, Victor Rusland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Moscow
2010; 1.etape(a) Kapralov, Nikita Rusland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Moscow
2010; 1.etape(a) Grigoryev, Alexander Rusland 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Moscow
2009; 4.etape Breyne, Jonathan Belgien 4. etape
2009; 3.etape Dolata, Michal Polen 3. etape
2009; 2.etape Barkschat, Tobias Tyskland 2. etape
2009; 1.etape Koch, Michel Tyskland 1. etape
2009; Wisniowski, Lukasz Polen Prolog
2008; 4.etape Komisarek, Artur Polen 4. etape
2008; 3.etape Toporishchev, Maxim Rusland 3. etape
2008; 2.etape Komisarek, Artur Polen 2. etape
2008; 1.etape(b) Piotrowicz, Pawel Polen 1. etape (b)
2008; 1.etape(a) Rynkowski, Rafal Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
2008; 1.etape(a) Pokwicki, Patryk Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
2008; 1.etape(a) Owsian, Lukasz Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
2008; 1.etape(a) Kwiatkowski, Michal Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
2008; 1.etape(a) Bartkiewicz, Dorian Polen 1. etape (a) (Holdtidskørsel) Pacific Torun
2007; 4.etape Smigrowski, Kamil Polen 4. etape
2007; 3.etape Novikov, Nikita Rusland 3. etape
2007; 2.etape Baranov, Kirill Rusland 2. etape
2007; 1.etape Kwiatkowski, Michal Polen 1. etape
2007; Kwiatkowski, Michal Polen Prolog
2006; 4.etape Maximov, Roman Rusland 4. etape
2006; 3.etape Maximov, Roman Rusland 3. etape
2006; 2.etape Reckweg, Morten Danmark 2. etape
2006; 1.etape Sagan, Juraj Slovakiet 1. etape
2006; Kittel, Marcel Tyskland Prolog